Wiemy, co wydarzy się w filmie o młodym Hanie Solo

Natalia Hluzow
17.01.2018 14:07
Wiemy, co wydarzy się w filmie o młodym Hanie Solo Fot. kadr z wideo

Zawsze marzyliście, by dowiedzieć się, jak poznali się Han i Chewie? Teraz będziecie mieli okazję.

Już w maju 2018 na własne oczy zobaczymy zdarzenia, o których dotychczas tylko słyszeliśmy: pierwsze spotkania Hana Solo z Chewbaccą i Lando, czy też jego słynny kurs Sokołem Millenium przez Kessel Run. Disney wreszcie uchylił rąbka tajemnicy i w press kicie dotyczącym premier 2018, poświęcił trochę miejsca na „Solo: A Star Wars Story”. Pakiet nie zawierał wprawdzie fotografii Aldena Ehrenreicha w roli Hana ani żadnych innych fotosów czy zdjęć z planu. Jednak znalazł się w nim oficjalny opis filmu.

O czym będzie „Solo: A Star Wars Story”?

O Hanie Solo. To oczywiste. Na szczęście wytwórnia postanowiła tym razem zdradzić trochę więcej. W oficjalnym opisie czytamy:

Wejdź na pokład Sokoła Milenium i weź udział w podróży ku odległej galaktyce w „Solo: A Star Wars Story” – całkowicie nowej przygodzie z najbardziej uwielbianym draniem w galaktyce. W trakcie wielu śmiałych eskapad w głąb mrocznego i niebezpiecznego kryminalnego podziemia, Han Solo spotyka swojego wielkiego przyszłego towarzysza Chewbaccę i natrafia na nałogowego hazardzistę Lando Calrissiana, w podróży, która uczyni go jednym z najbardziej wyjątkowych bohaterów sagi „Gwiezdne Wojny”.

Trudno powiedzieć, by z tego opisu wynikało coś, czego jeszcze nie wiedzieliśmy, jednak należy docenić fakt, że jest to pierwszy materiał prasowy związany z filmem o młodym Hanie Solo, jaki wytwórnia zdecydowała się zaprezentować światu. Choć „Solo” ma trafić na ekrany kin już za 4 miesiące – 25 maja 2018 roku, wciąż nie ma on jeszcze ani oficjalnego plakatu, ani trailera, a wiedzę o imionach bohaterów i miejscu akcji fani czerpią m.in. z nowych zestawów klocków LEGO.

Kiedy pojawi się trailer filmu o Hanie Solo?

Miejmy nadzieję, że publikacja opisu to pierwszy krok w stronę rozpoczęcia kampanii promocyjnej filmu i że już niebawem zobaczymy zarówno plakat, jak i zwiastun „Solo: A Star Wars Story”.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.