Zwiastun filmu o Hanie Solo pojawi się jeszcze w tym tygodniu?

Natalia Hluzow
22.01.2018 17:33
Zwiastun filmu o Hanie Solo pojawi się jeszcze w tym tygodniu? Fot. materiały promocyjne

Jak twierdzą specjaliści od „Gwiezdnych wojen” ze Star Wars Junk, zwiastun „Solo: A Star Wars Story” ma pojawić się w sieci jeszcze przed końcem stycznia 2018.

Nie jest tajemnicą, że Disney - słynący z wielkich kampanii promocyjnych na rzecz swoich produkcji - traktuje film o Hanie Solo trochę po macoszemu. Powodem ciszy wokół projektu o międzygalaktycznym przemytniku miała być promocja skupiona wokół VIII epizodu - „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, jednak film wyświetlany jest już od ponad miesiąca i dawno zniknął z pierwszych stron gazet, a o „Solo: A Star Wars Story” nadal niewiele wiadomo...

Pierwszym przełomem w sprawie było pojawienie się oficjalnego opisu filmu w materiałach prasowych wytwórni, jednak streszczenie to także nie zdradzało zbyt wielu szczegółów. Zniecierpliwieni fani słodkiego drania ze „Star Wars” chcieliby zobaczyć już chociaż przedsmak tego, jak Alden Ehrenreich radzi sobie z legendarną rolą Harrisona Forda oraz w jakie postaci wcieli się nowa obsada, jednak jedynym źródłem informacji pozostawały dotychczas... zestawy klocków LEGO

My również, zachodząc w głowę, dlaczego wciąż tak mało wiadomo o nadchodzącym spin-offie „Gwiezdnych wojen”, obstawialiśmy, że zwiastun „Solo” pojawi się w połowie stycznia 2018. Tymczasem połowa stycznia już za nami, a na horyzoncie nadal nie widać żadnych oficjalnych wieści. 

Trailer „Solo: A Star Wars Story” już w tym tygodniu?

Pojawiły się za to sprawdzone (podobno) informacje ze strony Star Wars Junk. Jak twierdzą jej twórcy na swoim Twitterze, trailer ma trafić do sieci jeszcze w tym tygodniu, najprawdopodobniej 24 stycznia 2018:

Trailer #Solo w tym tygodniu, najprawdopodobniej w środę. Ze źródła z AMC wiem, że zwiastun Solo zostanie umieszczony (nie związany) z  Więźniem Labiryntu wychodzącym 26 stycznia. Ale trailer trafi do sieci kilka dni wcześniej. Ludzie wcześniej mieli rację. Ale podano to jako plotkę, jak zawsze.

Z tej niezbyt składnej wypowiedzi wynika, że już za kilka dni będziemy mieli szansę zobaczyć młodsze wersje uwielbianych bohaterów oraz nowe, tajemnicze postaci na pierwszych materiałach z filmu. Czy przepowiednia Star Wars Junk się sprawdzi? Mamy nadzieję, że tak. Premiera „Solo: A Star Wars Story” już za 4 miesiące - 25 maja 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.