Spider-Man, Batman, Sonic i inni kultowi bohaterowie walczą z koronawirusem w krótkometrażowym filmie

14.04.2020 11:29
Foto: materiały prasowe Marvel Studios|undefined Fot. materiały prasowe Marvel Studios

Uwierzcie nam, że walka kultowych bohaterów z koronawirusem w "HEROES UNITED: CORONAVIRUS" to najlepsze, co dziś zobaczycie.

"Best superhero team-up ever", czyli superbohaterowie Marvela i DC wraz z innymi kultowymi postaciami popkultury w walce z koronawirusem? Jak najbardziej! Zobaczcie krótkometrażowy film "HEROES UNITED: CORONAVIRUS".

"HEROES UNITED: CORONAVIRUS" - znani superbohaterowie walczą z koronawirusem

Na youtube'owym kanale Mightyraccoon! pojawił się krótkometrażowy film przedstawiający walkę słynnych bohaterów z koronawirusem. Gdy świat stanął w obliczu przerażającej pandemii, postacie z najsłynniejszych uniwersów połączyli siły, by stanąć ramię w ramię i ocalić świat przed zagładą.

Przeczytaj także

Wśród bohaterów "HEROES UNITED: CORONAVIRUS" znaleźli się między innymi: Iron Man, Spider-Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Batman, Superman (lub jak kto woli Wiedźmin), Wonder Woman, Flash, Aquaman, Sonic, CJ z GTA, Pan Iniemamocny, Rick i Morty, John Wick, Deadpool, Songo, Kudłaty ze Scooby-Doo, Żółw Ninja, Saitama i Genos, a nawet John Cena. Sądząc po liście sporządzonej przez Tony'ego Starka, w ekipie mieli się znaleźć także Cristiano Ronaldo, Heimdall i Tom Hanks, lecz Ci dwaj ostatni byli niedysponowani z powodu zarażenia koronawirusem. 

Przeczytaj także

Film miał za zadanie nie tylko dostarczyć rozrywki w czasie kwarantanny, ale również oddać hołd "Prawdziwym Bohaterom", czyli przedstawicielom służby zdrowia, którzy znajdują się na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem.

Zobacz też: Serialowi lekarze dziękują prawdziwym - aktorzy z "Dr House'a" i "Chirurgów" w poruszającym wideo 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.