W „Stranger Things 3” wystąpi córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a

Natalia Hluzow
03.03.2018 09:50
Steve i Nancy Stranger Things|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

W kolejnym sezonie „Stranger Things” wśród dzieciaków z Hawkins pojawi się nowa bohaterka. Nie będzie jednak kolejnym członkiem paczki Mike'a i spółki. W kogo zatem wcieli się Maya Thurman-Hawke?

Grono bohaterów 3. sezonu „Stranger Things” zaczyna się rozrastać. Niedawno informowaliśmy Was o trzech nowych postaciach, które pojawią się w „Stranger Things 3”. Na razie nie wybrano jeszcze aktorów do żadnej z tych ról, tymczasem Netflix ogłosił o wiele ciekawszą obsadową informację. 

Kogo zagra Maya Thurman-Hawke w „Stranger Things 3”?

19-letnia córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a wcieli się w nową postać o imieniu Robin. Bohaterka grana przez Mayę Thurman-Hawke ma być alternatywna, bystra i zabawna, a przy tym głodna nowych doznań w związku z nudną codziennością i przyziemną pracą. Zetknięcie z mrocznymi sekretami Hawkins będzie dla Robin dużym zaskoczeniem i dostarczy jej o wiele więcej wrażeń niż się oczekiwała.

Maya Thurman-Hawke Fot. foto: Ellius Grace

Netflix nie poinformował wprawdzie, w jakich okolicznościach Robin pojawi się w serialu i z kim jej postać będzie związana, jednak sądząc po wieku aktorki i jej bardzo atrakcyjnym wyglądzie, zakładamy, że jej obecność może być bardzo dobrym lekarstwem na złamane serce Steve'a...

Nowe pokolenie w „Stranger Things 3”

Nie tylko pojawienie się Robin zrobi zamieszanie w nowym sezonie serialu. Pamiętacie Erikę Sinclair, siostrę Lucasa, która czerpała ogromną radość z dokuczania swojemu starszemu bratu? Epizody z jej udziałem w 2. sezonie „Stranger Things” tak spodobał się publiczności, że twórcy serialu postanowili uczynić z tej drugoplanowej postaci jedną z głównych bohaterek nadchodzących odcinków.

Priah Ferguson Fot. foto: materiały prasowe Netflix

Priah Ferguson otrzyma jednak nie tylko większą rolę, ale i poważniejsze zadania. Zamiast bawić się lalkami i robić na złość bratu i jego kolegom, podejmie się niebezpiecznej misji ocalenia Hawkins przed nowym, nieznanym zagrożeniem. Bracia Duffer nie pozwolą oczywiście, by została z tym sama. Poza stałą ekipą bohaterów będzie ją w tym wspierać cała armia nowych przyjaciół.

„Stranger Things 3” - kiedy premiera?

Czy pojawienie się nowych, młodszych bohaterów oznacza zmianę warty w Hawkins? I jaką rolę w miłosnym trójkącie Steve-Nancy-Jonathan odegra Robin? Tego wszystkiego dowiemy się niestety dopiero w 2019 roku, kiedy na Netfiksie pojawi się 8 nowych odcinków serialu. Zdjęcia do 3. sezonu „Stranger Things” rozpoczną się w kwietniu 2018 w Atlancie.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.