Stwórz sobie wymarzoną dziewczynę! Zapowiedź horroru o seksrobocie

31.12.2019 12:49
2050|undefined Fot. kadr z filmu 2050

W sieci pojawiła się zapowiedź nietypowego horroru pod tytułem "2050", opowiadającego o nowej technologii, pozwalającej na personalizowanie seksrobotów według własnych upodobań. Jak nietrudno się domyślić, zabawka zbuntuje się przeciwko swojemu twórcy.

Współczesna technologia pozwala na bardzo wiele zastosowań. Należy jednak pamiętać, że jesteśmy tylko ludźmi i jednym z tych zastosowań jest spełnianie zachcianek seksualnych. Twórcy filmu "2050" postanowili odpowiedzieć na pytanie, co by było, gdyby dokonania nauki pozwalały stworzyć seksrobota marzeń, spełniającego każdą erotyczną potrzebę. 

"2050" - seksorbot w zapowiedzi horroru

Twórcy niskobudżetowego horroru science fiction pod tytułem "2050" postanowili podzielić się fragmentem filmu, w którym widzimy, jak proste jest stworzenie sekszabawki, przypominającej do złudzenia prawdziwą kobietę, dzięki technologii istniejącej w świecie przedstawionym. Użytkownik może zadecydować o najdrobniejszym szczególe anatomicznym seksrobota, a także mieć wpływ na jego temperament.

Jeśli powyższa wizja Was nie przeraziła, możecie zapoznać się z pełnym zwiastunem nadchodzącej produkcji. 

Zaprezentowano też oficjalny plakat "2050" oraz krótki opis fabularny filmu. 

2050 Fot. foto: materiał promocyjny
"2050" opowiada historię żonatego dewelopera gier video, który zostaje zaproszony do fabryki, gdzie personalizuje się androidy, mające dotrzymać ludziom towarzystwa.

Jak nietrudno się domyślić, zabawa w boga szybko skończy się tragicznie. 

Przeczytaj także

"2050" - kiedy premiera horroru o seksrobocie?

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Princeton Holt. W jednej z głównych ról wystąpił znany z serialu "Supergirl" Dean Cain. W pozostałych rolach zagrali David Vaughn, Irina Abraham, Devin Fuller, Stefanie Bloom, Stormi Maya, Jace Nicole, Shannone Holt oraz Hope Blackstock. Premiera odbędzie się 14 stycznia 2020 roku w wybranych kinach na terenie USA. Produkcja trafi też na niektóre platformy streamingowe oraz będzie dostępna w sprzedaży DVD.

Przeczytaj także

Zobacz też: Top 10 najgorętszych scen seksu w horrorach 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.