Superbohaterowie szczytują w wyszukiwarce Pornhuba. Kto zajął pierwsze miejsce?

18.12.2019 13:21
Avengers: Endgame|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

Strona Pornhub postanowiła podzielić się jedną z informacji podsumowujących rok 2019. Okazuje się, że najczęściej wyszukiwanymi postaciami są superbohaterowie.

Rok 2019 zdecydowanie należał do superbohaterów. I potwierdzają to nie tylko wyniki kasowe filmów na podstawie komiksów, które ukazały się w ciągu ostatnich 12 miesięcy, ale również w wyszukiwaniach na stronie Pornhub.

Pornhub opublikował najpopularniejsze wyszukiwania 2019 roku

Rok 2019 rozpoczął się od premiery "Kapitan Marvel". Potem był "Shazam!", jeden z największych hitów 2019 roku - "Avengers: Endgame" oraz "Spider-Man: Far From Home". Drugą połowę roku podbił "Joker", który stał się kolejnym dobrze ocenianym i równie świetnie radzącym sobie w box office. Na horyzoncie są już kolejne produkcje - "Birds of Prey", "Wonder Woman 1984", "Black Widow" i "Eternals". Fenomen popularności superbohaterów ma swoje odbicie w wyszukiwaniach nie tylko w przeglądarce Google'a, ale również wyszukiwarce serwisu Pornhub.

Pornhub 2019 Fot. foto: materiały promocyjne/Pornhub

Serwis postanowił zaprezentować podsumowanie 2019 roku w postaci infografik. W kategorii najczęściej wyszukiwane postacie z filmów i seriali pierwsze pięć miejsc zajmują hasła związane z herosami w trykotach. Na pierwszym miejscu znalazła się grupa Avengers. Drugie miejsce należy do Harley Quinn. Trzecie zajęła drużyna Teen Titans, czwarte Iniemamocni, a piąte Kapitan Mavel. Nie oznacza to jednak, że na dalszych pozycjach nie znaleźli się inni bohaterowie: Black Widow, Joker, Wonder Woman, Spider-Man, Catwoman, Elastyna, Batman, X-Men, Batgirl, Deadpool i Kapitan Ameryka.

Pornhub 2019 Fot. foto: materiały promocyjne/Pornhub

Jednak prawdziwym królem wyszukiwań na Pornhubie jest Joker, o którego zapytanie w porównaniu z rokiem 2018 wzrosło o 3345%. Zresztą antagoniście Batmana poświęcono osobną infografikę, która potwierdza, że popularność postaci pokrywa się z premierą filmu z Joaquinem Phoenixem w roli głównej.

Przeczytaj także

Które postacie z filmów i telewizji zwojują Pornhuba w przyszłym roku? Przekonamy się już za 12 miesięcy.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Joker" podbił nie tylko kina. Króluje też na stronach porno

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.