T-800 powrócił w nowym zwiastunie filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie"

30.08.2019 08:51
Terminator 6|undefined Fot. kadr z filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

W sieci zaprezentowano nowy zwiastun filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie". W rolach głównych wystąpili Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Mackenzie Davis, Natalia Reyes i Gabriel Luna.

Oto dzień sądu dla wszystkich fanów "Terminatora". W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź nadchodzącego filmu Tima Millera. Tym razem twórcy postanowili zdradzić o wiele więcej wątków fabularnych niż do tej pory. Jak prezentuje się zwiastun?

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - nowy zwiastun

Zbuntowane maszyny znowu wkraczają do akcji. Na ich drodze stanie grupa ludzi, którzy stawią opór. Ale czy każdy z głównych bohaterów na pewno jest człowiekiem? Zwiastun nie odpowiada do końca na to pytanie, ale sugeruje, w którą stronę poszli scenarzyści szóstej części "Terminatora". Zresztą przekonajcie się sami!

Nowy trailer jest o wiele bardziej intensywny, jeśli chodzi o sceny walk. Bohaterowie pokazują, na co ich stać, a twórcy puszczają oczko w stronę widza, stosując na każdym kroku autocytaty nawiązujące do pierwszych dwóch produkcji reżyserowanych przez Jamesa Camerona. W zapowiedzi pojawiają się główni bohaterowie oryginalnych "Terminatorów" - Sarah Connor, którą po 28 latach zagrała ponownie Linda Hamilton. Nie zabrakło też T-800, którego zagrał Arnold Schwarzenegger.

Przeczytaj także

Są również nowi bohaterowie. Mackenzie Davis wcieli się w tajemniczą bohaterkę, która wydaje się być hybrydą człowieka i maszyny. Będzie musiała zmierzyć się z nowym T-1000. W tej roli zobaczymy Diego Lunę. Głowni bohaterowie będą musieli bronić młodej dziewczyny granej przez Natalię Reyes.

Przeczytaj także

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada Tim Miller. Producentem został James Cameron, który nadzorował prace nad filmem. Produkcja trafi na ekrany amerykańskich kin już 31 października 2019. W Polsce "Terminator: Mroczne przeznaczenie" zadebiutuje kilka dni później. Premiera odbędzie się 8 listopada 2019 roku. W pozostałych rolach wystąpili Edward Furlong, Enrique Arce oraz Diego Boneta.

Przeczytaj także

Zobacz też: Scenarzystka wyznała, jak pierwotnie miał się kończyć "Terminator"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.