Tak będzie wyglądał droid z filmu o Hanie Solo

Sergiusz Kurczuk
03.08.2017 12:33
Tak będzie wyglądał droid z filmu o Hanie Solo Fot. EastNews/SCREEN PROD

Reżyser Ron Howard, który stworzy film o przygodach młodego Hana Solo, zdradził, jak będzie wyglądać kolejna postać, pojawiająca się w nadchodzącej produkcji. Tym razem pokazał jednego z droidów. 

Nad filmami z serii „Gwiezdne Wojny” wiszą ostatnio czarne chmury. 9. część sagi straciła scenarzystę. Wciąż niezatytułowany film o młodości Hana Solo niedawno przechodził podobny kryzys. Od produkcji odsunięto Phila Lorda i Chrisa Millera, którzy mieli reżyserować spin-off. Ich miejsce zajął Ron Howard, który nie tylko stara się przywrócić produkcję na właściwe tory, ale również jest jedynym źródłem informacji na temat nadchodzącej fabuły. Gdyby nie jego zdjęcia z planu wrzucane na portale społecznościowe, o filmie nie byłoby wiadomo praktycznie nic.

Chociaż obsada jest znana od dawna, do tej pory nie wiadomo, w kogo wcielą się niektórzy aktorzy. Nie ma żadnych oficjalnych zdjęć promocyjnych ani plakatów. Ostatnio biorąca udział w produkcji gwiazda „Gry o tron” wyszła przed szereg i opublikowała krótkie nagranie z młodym Chewbaccą. Howard pracuje więc nie tylko nad samym filmem, ale również nad jego obecnością w mediach, dostarczając co jakiś czas małej zapowiedzi tego, na co mają czekać fani. Póki co, wychodzi mu to dobrze.

Han Solo słynie ze swojej niechęci do mechanicznych pomocników, ale wiemy, że w produkcji pojawi się co najmniej jeden robot. Na Twitterze filmowca pojawiło się nowe zdjęcie z planu. Tym razem widźmy jak będzie wyglądał jeden z droidów, występujących w spin-offie. Fotka przedstawia reżysera, który pochyla się nad złoto-białą jednostką z serii R. 

Te droidy potrafią być tak cholernie krnąbrne. Ale będziemy próbować, dopóki nie osiągniemy porozumienia!

Jak widać, reżyser zaprezentował nie tylko wygląd droida, ale również pokazał, że potrafi się świetnie bawić podczas kręcenia swojego filmu. Zabawny podpis wskazuje na to, że Howard nie jest zdystansowanym filmowcem, tylko człowiekiem na sto procent angażującym się w produkcję. To dobrze wróży filmowi, którego premiera zaplanowana jest na koniec maja 2018 roku.

Podobne droidy pojawiły się już w „Gwiezdnych Wojnach”, konkretnie w „Imperium kontratakuje”. były to roboty z serii R3, czyli modelu nowszego od kultowego RD-D2. Jeden z droidów tego typu - R3-Y2, pracował jako robot naprawczy w bazie Echo. Czy w filmie zobaczymy więcej mechanicznych postaci? Okaże się niedługo. Może w końcu poznamy przyczynę niechęci głównego bohatera do droidów. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.