Taika Waititi w najlepszej formie! Zobacz wprowadzenie reżysera do wydania „Thor: Ragnarok” na DVD i Blu-Ray

Natalia Hluzow
06.02.2018 13:19
Taika Waititi Thor: Ragnarok|undefined Fot. kadr z wideo

Jak doszło do tego, że został filmowcem? Dlaczego zdecydował się zrobić film o Thorze? I co chciał przekazać swoim dziełem? Taika Waititi w swój jedyny i niepowtarzalny sposób wprowadza widzów do trzeciego „Thora” na DVD i Blu-Ray.

Jest wiele rzeczy, za które kochamy film „Thor: Ragnarok”, jednak żadna z nich nie jest w stanie przebić faktu, że zaprezentował nam TEGO reżysera. Taika Waititi, nowozelandzki filmowiec, który dotychczas realizował niszowe komedie jak „Co robimy w ukryciu?” czy „Orzeł kontra Rekin”, dzięki filmowemu uniwersum Marvela objawił swój geniusz całemu światu. Po wielu absurdalnych opowieściach o swoich czterech rolach w filmie, ściąganiu filmów z torrentów, pomyśle na wstęp do „Thora 4” i tym, jak Thor miał wyglądać w retrospekcji z lat 80., postanowił przygotować odautorskie wprowadzenie do „Thora 3” na DVD i Blu-Ray. Oczywiście w swoim niepowtarzalnym stylu.

Dlaczego Taika Waititi zrobił „Thora”?

To tylko jedno z pytań, na które reżyser odpowiada sam sobie w krótkim materiale wideo. Mówi też o tym, dlaczego jego rodzice woleliby, by ich synem był J.J. Abrams oraz jakie dzieła chciał połączyć w swoim filmie, co - jak sam ocenia - bez wątpienia mu się udało. Nie ma zresztą co tego opisywać, najlepiej to zobaczyć:

Dodatki do filmu „Thor: Ragnarok” na DVD i Blu-Ray

Zamieszczone powyżej wideo to tylko jeden z wielu materiałów dodatkowych, jakie znajdą się na płytach DVD i Blu-Ray z filmem „Thor: Ragnarok”. Poza wprowadzeniem reżysera, w wydaniu zamieszczono m.in. one-shot z udziałem Jeffa Goldbluma w roli Grandmastera, wypowiedzi Tessy Thompson i Cate Blanchett o roli żeńskich bohaterek w MCU, materiał o początkach przyjaźni Thora i Hulka, a także mnóstwo usuniętych scen, rozszerzonych scen, wpadki z planu oraz powrót Darryla - współlokatora Thora z zabawnych przedpremierowych filmików. Wszystko to zobaczą szczęśliwi posiadacze filmu na DVD i Blu-Ray. Premiera już 14 marca 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.