Thriller dla fanów „Stranger Things”. Zobacz nostalgiczny zwiastun filmu „Summer of '84”

Sergiusz Kurczuk
15.01.2018 14:52
Thriller dla fanów „Stranger Things”. Zobacz nostalgiczny zwiastun filmu „Summer of '84” Fot. materiały promocyjne

Autorzy filmu „Turbo kid” stworzyli thriller osadzony w latach 80. XX wieku. Zobacz zwiastun „Summer of '84”. 

Jeśli lubicie klimat przywołany przez „Stranger Things” i chcecie sobie umilić czas wyczekiwania na 3. sezon podobną produkcją, to „Summer of '84” jest filmem, który powinien Was zainteresować. Na Sundance Film Festival 2018 odbędzie się premiera thillera stworzonego przez ludzi odpowiedzialnych za produkcję „Turbo kid”. Z okazji zbliżającej się premiery filmu w sieci zamieszczono zwiastun „Summer of '84”. 

Historia zapowiada się jak typowa produkcja rozgrywająca się w amerykańskim miasteczku przedostatniej dekady minionego wieku. Jest paczka przyjaciół, którzy wspólnie przeżywają wiele przygód (w tym pierwsze miłostki), są rowery oraz automaty do gier. Wszystko zmienia się jednak kiedy w sąsiedztwie dochodzi do tajemniczych zaginięć nastolatków. Okazuje się, że w okolicy grasuje seryjny zabójca, na którego trop wpadli główni bohaterowie. Czy dziwny policjant jest pałającym żądzą krwi zabójcą? A może Davey i spółka wszystko sobie wymyślili? 

„Summer of '84” - obsada i twórcy

W filmie występują Graham Verchere, Judah Lewis, Cory Gruter-Andrew i Caleb Emery. Aktorzy brali udział przy takich produkcjach jak „Fargo”, „The Babbysitter”, czy „Gęsia skórka”. Scenariuszem zajęli się Matt Leslie i Stephen J. Smith. Za reżyserię odpowiadają Anouk Whissell, Francois Simard oraz  Yoann-Karl Whissel, znani jako RKSS. „Summer of '84” zadowoli osoby, które z czułością wspominają schyłek XX wieku. Film powinien przypaść do gustu nie tylko fanom „Stranger Things”, ale również o wiele bardziej mrocznego serialu Netfliksa - „Dark”. Na razie nie wiadomo kiedy thriller trafi do szerszego grona odbiorców. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.