"Toff Guys": Hugh Grant wystąpi w nowym filmie Guya Ritchiego

Natalia Hluzow
02.11.2018 10:56
Hugh Grant|undefined Fot. David Jensen/Press Association/EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Hugh Grant dołączył do Matthew McConaugheya i pozostałych gwiazd zaangażowanych w najnowszy projekt Guya Ritchiego. Będzie to drugi film reżysera "Przekrętu", "Sherlocka Holmesa" i "Króla Artura: Legendy Miecza", w którym wystąpi ten brytyjski amant.

Ubóstwiany przez miliony kobiet na całym świecie Hugh Grant po raz kolejny pojawi się w filmie Guya Ritchiego. Brytyjski gwiazdor, który zasłynął rolami amantów w komediach romantycznych "Cztery wesela i pogrzeb", "Notting Hill""Dziennik Bridget Jones" i "To właśnie miłość", w 2015 roku wystąpił w "Kryptonimie U.N.C.L.E." u boku Henry'ego Cavilla, Armiego Hammera i Alicii Vikander, gdzie wcielił się w agenta brytyjskiego wywiadu. Tym razem Guy Ritchie zaangażował go do roli w gangsterskim filmie "Toff Guys".  Kogo zagra 58-letni Brytyjczyk o czarującym uśmiechu?

"Toff Guys" - o czym będzie nowy film Guya Ritchiego?

Guy Ritchie swoją najnowszą produkcją powraca do znanych i uwielbianych klimatów z filmów "Przekręt" i "Porachunki". "Toff Guys" to osadzona w Anglii opowieść gangsterska z gwiazdorską obsadą, w której wcześniej znaleźli się już Matthew McConaughey, Kate Beckinsale i znany z „Bajecznie bogatych Azjatów”  Henry Golding. Film skupi się na zderzeniu świata europejskich dziedziców fortun z współczesnym przemysłem marihuanowym. Głównym bohaterem będzie brytyjski baron narkotykowy, który zamierza spieniężyć swój dochodowy biznes, sprzedając go przedstawicielom dynastii miliarderów z Oklahomy.

Hugh Grant wcieli się w postać Fletchera, brytyjskiego dziennikarza z plotkarskiego pisma, który słynie z wchodzenia ludziom z butami w życie. 

Ritchie będzie zarówno reżyserem, koproducentem, jak i współscenarzystą swojego nowego filmu. Pozostałymi autorami scenariusza są Marn Davies i Ivan Atkinson, z którymi reżyser współpracował już przy poprzednich filmach. Zdjęcia do "Toff Guys" wystartują w Anglii jesienią 2018. Data premiery filmu nie jest jeszcze znana.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.