Tom Cruise pokazuje swoją ciemną stronę w zwiastunie „Mumii”

Robert Skowronski
19.05.2017 08:09
Tom Cruise pokazuje swoją ciemną stronę w zwiastunie „Mumii” Fot. kadr z wideo

Pradawne zło powraca, by stanąć na drodze Toma Cruise'a. Zobaczcie już trzeci zwiastun „Mumii”.

Bogowie i potwory stępują na ziemię, by stawić im czoła trzeba odnaleźć zło w samym sobie. Jednak jak ukazuje nowy trailer filmu w reżyserii Alexa Kurtzmana, który trafi do kin 9 czerwca 2017 roku, jest w tym wszystkim również miejsce na humor. Zresztą kogo nie rozbawiłby krzyk przerażenia w  wykonaniu Cruise'a?

Studio Universal wraca do swoich słynnych potworów, które swego czasu trafiły do Hammer Films. W planach jest także remake „Niewidzialnego człowieka” z 1933 roku, w którym wystąpi Johnny Depp, „Narzeczona Frankensteina” oraz „Wilkołak”. W „Mumii” ujrzymy Toma Cruise'a i Russella Crowe'a, a także Sofię Boutellę, Annabelle Wallis, Courtney B. Vance (zagra żołnierza jednostek specjalnych) oraz Jake'a Johnsona (jako członek oddziału wojskowego).

Na ekranie bezpiecznie pochowana w krypcie głęboko na zapomnianej pustyni, starożytna królowa, której przeznaczenie zostało niesprawiedliwie jej odebrane budzi się we współczesnych czasach wraz ze swoją wściekłością narastającą przez tysiąclecia. Z piasków na Bliskim Wschodzie przez ukryte labirynty pod dzisiejszym Londynem „Mumia” przynosi zaskakującą intensywność i odnajduje równowagę między zdumieniem i emocjami, które wprowadzają w nowy świat bogów i potworów. 

Zobaczcie zwiastun „Mumii”:

Scenariusz filmu został napisany przez Jona Spaihtsa („Prometeusz”), producentem wykonawczym jest Bobby Cohen, zaś producentem jest Alex Kurtzman do spółki z Chrisem Morganem i Seanem Danielem.

Pierwsza „Mumia” powstała w 1932 roku z Borisem Karloffem w tytułowej roli. W 1999 roku doczekaliśmy się zaś remake'u z Brendanem Fraserem i Rachel Weisz na pierwszym planie.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.