Tommy Wiseau i Greg Sestero tworzą serial rozgrywający się w kosmosie. Będzie Kapitan Bomba 2.0?

02.07.2019 12:07
Tommy Wiseau|undefined Fot. kadr z wideo

Twórca legendarnego "The Room" i bohater filmu biograficznego "The Disaster Artist" zaangażował się w nowy projekt. Zobaczcie pierwszy odcinek "SpaceWorld" z Tommym Wiseau i Gregiem Sestero w rolach głównych.

Panowie odpowiedzialni za kultowy "The Room" ponownie połączyli siły. Tym razem ich nowym "dzieckiem" jest animowana seria sci-fi na YouTubie, która nosi tytuł "SpaceWorld". Jednym z głównych założeń programu było naśmiewanie się ze wszystkich żartów o tym, że Tommy Wiseau może pochodzić nie z tej ziemi. Do sieci trafił odcinek pilotażowy zatytułowany "A Good Lesson".

Tommy Wiseau stworzył serial animowany o kosmicznym łowcy nagród

Wiseau wciela się w serialu w tajemniczego łowcę nagród o pseudonimie TX, który poszukuje swojego prawdziwego domu - niestety nic o nim nie wie. Greg Sestero jest natomiast jego nemezis o imieniu Drogol. Bohater ma być najbardziej krwawym zabójcą w całym uniwersum. Razem podróżują po wszechświecie pełnym możliwości, technologii i (jak sami określają) głupoty. Zobaczcie pierwszy odcinek "SpaceWorld":

Przeczytaj także

Cóż, "Kapitan Bomba" to nie jest, ale może serial ma spory potencjał. W oficjalnym opisie możemy przeczytać, że serial ma być połączeniem "Gwiezdnych wojen" i "The Room":

To jest ten rodzaj serialu, który powstaje, gdy science-fiction rozpuszcza włosy, zdejmuje buciory i postanawia być po prostu jedną wielką głupotą.

W głównych rolach oprócz Tommy'ego Wiseau i Grega Sestero usłyszymy również takich aktorów, jak: Georgia Smith (Worfus), Brock LaBorde (Computer Person), Akul Dang (Sherbert Brown) and Mikey Felton (Bleebee). Serial został stworzony przez Brocka LaBorde'a z dużym wkładem artystycznym ze strony Wiseau i Sestero. Na razie przyszłość "SpaceWorld" pozostaje nieznana.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.