Ujawniono animowany plakat do „X-Men: Apocalypse”

Robert Skowronski
11.12.2015 12:34
|center Fot. 20thCentFox/Courtesy Everett Collection/East News

Promocja filmu „X-Men: Apocalypse”, który wejdzie do kin w maju 2016 roku, przybiera na sile. Wiemy już na czym skupi się fabuła marvelowskiego dzieła, teraz również jak wygląda jego plakat.

W oczekiwaniu na zwiastun obrazu, który ma zostać opublikowany jeszcze dziś (tj. 11 grudnia 2015), udostępniono animowany plakat filmu w reżyserii Bryana Singera. Zobaczcie jak się prezentuje:

Wcześniej ujawniono także zarys fabuły „X-Men: Apocalypse”. Obraz ma się rozgrywać 10 lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Apocalypse powstaje ze swojego miejsca spoczynku, czyli grobowca w Egipcie i podejmie próbę zawładnięcia nad światem. Dystrybutor tak opisuje film:

Od zarania dziejów, był on czczony niczym bóg. Apocalypse, pierwszy i najpotężniejszy mutant z marvelowskiego uniwersum X-Men, posiadał moce wielu innych mutantów, stając się nieśmiertelnym i niezwyciężonym. Po przebudzeniu po tysiącach lat, jest rozczarowany światem, który zastaje, więc rekrutuje drużynę potężnych mutantów ze zniechęconym Magneto Michael Fassbender), aby oczyścić ludzkość i stworzyć nowy porządek świata, nad którym będzie panował. Gdy los Ziemi wisi na włosku, Raven (Jennifer Lawrence) z pomocą Profesora X (James McAvoy) musi poprowadzić drużynę młodych X-Menów, aby powstrzymać ich największego przeciwnika i ocalić ludzkość przed całkowitym unicestwieniem.

Co prawda nie udostępniono jeszcze trailera, jednak reżyser filmu pochwalił się na Instagramie zdjęciem, na którym możemy zobaczyć kadr z zwiastuna:

„X-Men: Apocalypse” zakończy trylogię, na którą składają się również „X-Men: Pierwsza Klasa” z 2011 roku i „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie” z 2014.

Czekacie na premierę „X-Men: Apocalypse”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.