Ujawniono dokładną przyczynę przerwania pracy na planie „Westworld 2”

Natalia Hluzow
06.11.2017 12:05
Ujawniono dokładną przyczynę przerwania pracy na planie „Westworld 2” Fot. kadr z wideo

Portal TNZ zdradził tożsamość aktora, który uległ wypadkowi oraz okoliczności, w jakich doznał urazu.

W piątek, 3 listopada 2017 roku informowaliśmy, że zdjęcia do 2. sezonu „Westworld” zostały nagle przerwane. Jak wyjaśniało HBO, przyczyną był uraz, jakiego jeden z aktorów doznał poza planem zdjęciowym. Stacja nie chciała jednak wyjawić tożsamości poszkodowanego ani informacji o tym, co konkretnie się wydarzyło, z szacunku do prywatności aktora. Portal TMZ dotarł jednak do szczegółów dotyczących tragicznego zajścia.

Aktorem, który doznał uszczerbku na zdrowiu jest Zahn McClarnon – znany głównie z westernów, takich jak „Na Zachód” i „Syn” oraz z serialu „Fargo” – a nie, jak podejrzewano wcześniej, któryś z odtwórców głównych ról w pierwszym sezonie „Westworld”. McClarnon uległ wypadkowi we własnym domu, gdzie upadł i uderzył się w głowę tak niefortunnie, że trafił na oddział intensywnej terapii. Jak donosi TNZ, McClarnon wciąż przebywa w szpitalu, ale dochodzi już do siebie.

westworld 2 Fot. foto: kadr z wideo

Zahn McClarnon jest jednym z nowych członków obsady, jednak wszystko wskazuje na to, że odegra dużą rolę w „Westworld 2”. Jako rdzenny Amerykanin, który znany jest przede wszystkim z ról w westernach, zaprezentuje się zapewne jako jeden z androidów „umilających czas” gościom znanego z 1. sezonu świata Dzikiego Zachodu. Poza głównym parkiem tematycznym, w „Westworld 2” mamy także zobaczyć inne światy, m.in. Starożytny Rzym i Średniowiecze.

Serial „Westworld”, oparty o film „Świat Dzikiego Zachodu” z 1973 roku, zadebiutował na antenie HBO w 2016 roku. Szybko zdobył serca fanów, podziw krytyków i wiele znaczących nagród i nominacji. 2. sezon ma powrócić na ekrany wiosną 2018 roku. Choć poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących urazu jednego z członków obsady, wciąż nie wiadomo, czy wpłynie on na zmianę daty premiery. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.