W „Avengers 4” powrócą... długie włosy Thora! Dowodzą tego nowe zdjęcia z planu.

Natalia Hluzow
03.11.2017 12:27
W „Avengers 4” powrócą... długie włosy Thora! Dowodzą tego nowe zdjęcia z planu. Fot. kadr z wideo

Na nowych zdjęciach z planu „Avengers 4” możemy znowu podziwiać długowłosego władcę piorunów.

Po tym, jak w nowym „Thorze” Stan Lee we własnej osobie brutalnie ściął włosy gromowładnego Asgardczyka, fanki Thora zapłakały. W przeciwieństwie do Chrisa Hemswortha, który był z tego powodu bardzo zadowolony. Jak powiedział Eric Pearson, scenarzysta „Thor: Ragnarok”:

Kiedy się pojawiłem, pewne kluczowe decyzje już zapadły. Na przykład to, że zniszczymy młot. Inną było: „Zetniemy włosy”. Zapytałem dlaczego, na co usłyszałem: „Hemsworth nie chce nosić peruki. Zakładanie jej zajmuje zbyt wiele czasu."

Jednak ku wielkiemu zadowoleniu fanek superherosa, Hemsworth znów będzie musiał męczyć się z układaniem sztucznej fryzury, gdyż – jak wskazują ujawnione przez portal justjared.com zdjęcia z planu – długie, lśniące blond włosy Thora powrócą w niezatytułowanym jeszcze filmie „Avengers 4”.

Na nowych fotografiach z planu, które opublikował justjared.com, możemy zobaczyć też Lokiego w stroju z zakończenia filmu „Avengers” z 2012 roku. To kolejne zdjęcie, po fotografii Tony’ego Starka w koszulce z Black Sabbath (również z pierwszej części serii), które potwierdzałoby teorię fanów, że część scen w „Avengers 4” będzie rozgrywała się w przeszłości za sprawą licznych flashbacków lub podróży w czasie (których sprawcą może być Dr Strange).

Poza powrotem starej fryzury Thora i kilkoma szczegółami, jak na przykład nowy kostium Clinta Bartona, o których donosimy Wam na bieżąco, niewiele wiadomo o nadchodzącym filmie „Avengers 4”. Szefowie Marvela będą zapewne wstrzymywali wszelkie informacje aż do premiery trzeciej odsłony serii. Po tym, co dociera do nas w formie robionych ukradkiem zdjęć z planu, możemy spodziewać się, że film braci Russo będzie łączył się z linią czasową filmowego uniwersum Marvela w nieoczywisty sposób. Zakłada się też, że „Avengers 4” na pewno nie pojawi się w kinach przed majem 2019 roku.

Nie jest to jednak powód do zmartwień, gdyż już w kwietniu 2018 roku na ekrany trafi film „Avengers: Infinity War”, w którym powrócą wszyscy superbohaterowie Marvela, jacy dotychczas pojawili się w MCU.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.