Wyciekł tytuł „Avengers 4”. Czy tak będzie brzmieć oficjalna nazwa filmu?

Sergiusz Kurczuk
18.06.2018 10:42
Avengers 4|undefined Fot. print screen z heroisx.com

Podczas festiwalu CineEurope zaprezentowano pierwszy teaser „Avengers 4”. W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające tytuł kontynuacji „Infinity War”. 

Na „Avengers 4” czekają miliony widzów na całym świecie. Film „Infinity War” zakończył się zaskakującym cliffhangerem. Twórcy nie zdradzają na razie żadnych kluczowych szczegółów dotyczących fabuły. Sugerują jedynie pewne rozwiązania. Pod koniec maja 2018 roku pojawiły się jednak pierwsze grafiki koncepcyjne, które rzekomo były przeciekiem. Przedstawiały nowy skład Avengers i Thanosa. Na hiszpańskim festiwalu CineEurope pojawił się pierwszy teaser „Avengers 4”, który potwierdził, że kostium Hulka z concept artu, pojawi się również w filmie. W sieci znalazło się też zdjęcie, które ma zdradzać tytuł kontynuacji „Infinity War”. 

„Avengers 4” - jak będzie brzmiał tytuł filmu?

Podczas barcelońskiego festiwalu Kevin Feige zaprezentował klipy z nadchodzących produkcji Marvel Studios: „Ant-Man i Wasp”, „Captain Marvel” oraz „Avengers 4”. Mimo że podczas pokazu nie można było robić fotografii, ani nagrywać filmów, jeden z uczestników zdołał zrobić zdjęcie, przedstawiające tytuł zwieńczenia wojny z Thanosem. Do tej pory pojawiło się już kilka propozycji fanów, jednak według fotki wrzuconej do sieci, tytuł będzie brzmiał dość prozaicznie - „Avengers: Fallen Heroes”. 

Zdjęcie momentalnie trafiło do sieci i rozprzestrzeniło się w różnych mediach społecznościowych. Oczywiście tytuł jak najbardziej pasuje do wydarzeń ukazanych w „Infinity War”, ale nie zachwyca. Nazwa nie została w żaden sposób potwierdzona, ale nikt z Marvel Studios nie zaprzeczył, że tak właśnie będzie brzmiał tytuł filmu. Oczywiście zdjęcie jest na tyle niewyraźnie, że równie dobrze może to być zwyczajny fotomontaż. Udowodnili to fani Avengerów, prezentując inne propozycje, które wyglądają równie autentycznie, co rzekoma fotka z CineEurope. 

Na uwagę szczególnie zasługuje tytuł stworzony specjalnie dla fanów Hawkeye'a

„Fallen Heroes” nie przekonuje, ale być może zdjęcie wcale nie jest prawdziwe. Na razie trudno powiedzieć, bo szczegóły „Avengers 4” są pilnie strzeżone przez twórców. Z tego powodu na tegorocznym Sand Diego Comic-Con nie odbędzie się panel poświęcony Marvel Studios. Na potwierdzenie tytułu prawdopodobnie będziemy musieli poczekać co najmniej do premiery filmu „Ant-Man i Wasp”. Chociaż produkcja dzieje się przed wydarzeniami z „Infinity War”, jej fabuła ma mieć kluczowe znaczenie dla przyszłości MCU. 

Polska premiera filmu „Ant-Man i Wasp” odbędzie się dopiero 3 sierpnia 2018 roku. Na „Avengers 4” będziemy musieli poczekać do maja 2019 roku. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.