Wzruszający hołd dla Carrie Fisher

Robert Skowronski
14.04.2017 08:50
Wzruszający hołd dla Carrie Fisher Fot. kadr z wideo

Łzy same cisną się do oczu. Z okazji Star Wars Celebration Day zaprezentowano oficjalne wideo stworzone w hołdzie Carrie Fisher.

Carrie Fisher odeszła od nas w grudniu 2016 roku. Wiele osób wciąż nie pogodziło się z jej odejściem, dalej jest opłakiwana przez fanów i ludzi, którzy ją znali. Odbyło się już 40. wydarzenie Star Wars Celebration Day - z tej okazji zaprezentowano wzruszające wideo poświęcone Carrie Fisher. Znalazło się w nim mnóstwo zakulisowych materiałów z oryginalnej trylogii, a także z „Przebudzeniu Mocy”.

Zobaczcie sami:

Nim materiał został wyświetlony podczas eventu w Orlando, do zgromadzonych przemówił George Lucas:

Była księżniczką. Była senatorem. Zagrała rolę, która była bardzo mądra. To ona była szefem. To była jej wojna. Kiedy robiłem casting powiedziałem, że chcę do tej roli kogoś młodego. Jak pojawiła się Carrie, to była tą postacią. Była bardzo silna, mądra, zabawna, twarda, nie pozostawiała miejsca na wątpliwości. Nie ma zbyt wielu takich ludzi jak ona. Była stworzona do powierzonej jej roli. Cały czas nosiła sukienkę, ale to ona była najtwardsza w całej grupie.

Głos zabrała również Kathleen Kennedy z Lucasfilm:

Nie było drugiej jak ona. Jej humor, intuicja, błyskotliwość - kiedy obcowało się z księżniczką Leią, to można było zdać sobie sprawę, że to Carrie.

Aktorka pojawi się w „The Last Jedi”, gdyż udało się ukończyć sceny z jej udziałem. Mało tego jej rola w nadchodzącej części ma być większa niż w „Przebudzeniu Mocy”. Podobnie będzie z „Epizodem IX”, do którego ukończono już pisanie scenariusza.

„The Last Jedi” trafi do nas 14 grudnia 2017 roku i według Adama Drivera będzie to film zbliżony klimatem do „Imperium kontratakuje”. Po raz pierwszy w historii sagi historia zostanie podjęta bezpośrednio po zakończeniu poprzedniego epizodu i skupi się na relacji Luke'a Skywalkera z Rey.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.