Zdjęcia do „Westworld 2” przerwane. HBO wyjaśnia przyczynę

Natalia Hluzow
03.11.2017 15:43
Zdjęcia do „Westworld 2” przerwane. HBO wyjaśnia przyczynę Fot. kadr z wideo

Praca jednej z ekip pracujących nad 2. sezonem „Westworld” musiała zostać natychmiastowo zawieszona.

Jak donosi Deadline, 3 listopada 2017 roku HBO poinformowało, że jedna z grup zdjęciowych pracujących nad 2. sezonem „Westworld” musiała przerwać zdjęcia. Przyczyną jest nieokreślony uraz, jakiemu uległ jeden z aktorów znanych z 1. sezonu serialu. Do wypadku doszło poza planem. Jak czytamy w oświadczeniu stacji:

W związku z nagłym uszczerbkiem na zdrowiu jednego z aktorów wcielających się postać powracającą w 2. sezonie „Westworld”, praca jednej z dwóch grup zdjęciowych została tymczasowo zawieszona. Członek obsady nie przebywałna planie, kiedy doszło do zdarzenia. Chcąc uszanować prywatność aktora, nie możemy podzielić się żadnymi dodatkowymi szczegółami, poza tym, że wszyscy w Westworld życzymy tej osobie szybkiego powrotu do zdrowia.

Na razie nic nie wskazuje na to, by wypadek, jakiemu uległ jeden z członków obsady, miał zdecydować o zmianie daty premiery, którą zapowiedziano na wiosnę 2018 roku. Tym bardziej, że druga ekipa pracuje bez zmian. Trudno jednak ocenić sytuację, skoro nie podano informacji, jak poważny był to wypadek i jak ważną postać dotknął. Kiedy tylko dowiemy się czegoś więcej, niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

„Westworld” zadebiutował na antenie HBO w 2016 roku. Spotkał się z doskonałym odbiorem, otrzymując 14 nagród i aż 42 nominacje na różnych festiwalach, w tym główne nominacje do nagród Emmy i Złotych Globów. 2. sezon serialu ma powrócić wiosną 2018 roku i poza Dzikim Zachodem zaprezentować nowe światy w 10 nowych epizodach. Na ekranie spodziewamy się zobaczyć ponownie: Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jamesa Marsdena, Jimmiego Simpsona i Eda Harrisa. Pojawią się też nowe postaci, w które wcielą się Gustaf Skarsgård („Wikingowie”), Fares Fares („System”) i Betty Gabriel („Uciekaj”). Jak informował w jednym z wywiadów Ed Harris, zdjęcia miały zakończyć się do świąt Bożego Narodzenia 2017 roku. Dziś trudno ocenić, czy tak się stanie.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.