Znamy obsadę „3 From Hell” - nowego filmu Roba Zombie

Sergiusz Kurczuk
21.03.2018 11:13
Rob Zombie|undefined Fot. Dennis Van Tine/East News

„3 From Hell” to kontynuacja filmu „Bękarty diabła”. Kto wystąpi w kolejnym horrorze Roba Zombie? 

Rob Zombie jest znany zarówno fanom ciężkiego brzmienia, jak i miłośnikom kina grozy. Były wokalista metalowej grupy White Zombie ma w swoim dorobku takie horrory jak „Dom tysiąca trupów” czy remake słynnego „Halloween”. W 2005 roku powstał sequel „Domu tysiąca trupów” zatytułowany „Bękarty diabła”, który opowiadał o krwawych przygodach szalonej rodzinki Firefly. Chociaż produkcja nie kończy się dobrze dla tytułowych bohaterów, nie przeszkadza to reżyserowi powołać do życia kolejnej części. W końcu to horror! 

„3 From Hell” - kto wystąpi w filmie?

W styczniu 2018 roku pojawiły się plotki, mówiące o sequelu „Bękartów diabła”, które dwa miesiące później za pomocą Instagrama potwierdził sam Zombie. Film jest na etapie wczesnej produkcji, więc zdjęcia jeszcze nie ruszyły. Na razie reżyser kompletuje obsadę. Serwis Horror Freak News podał, kogo zobaczymy w „3 From Hell”. Fani horrorów na pewno się ucieszą z powodu udziału w filmie Dee Wallace. Aktorka słynie z wielu ról filmowych i telewizyjnych. Wystąpiła w produkcjach, które przeszły do historii popkultury. Chociaż zagrała w takich filmach jak „E.T.”, najbardziej znana jest z takich dzieł kina grozy, jak „Wzgórza mają oczy” Wesa Cravena, adaptacji powieści Stephena Kinga „Cujo”, „Skowycie” czy „Critters”. Wallace grała również w produkcjach, które powstały w XXI wieku, na przykład „Potworze” z 2006 roku, „Domu diabła” czy „Exit Humanity”. 

Dee Wallace Fot. foto: Martin Sloan/East News

Wallace wystąpi u boku aktora, grającego w równie słynnych produkcjach sprzed lat. Mowa o Austinie Stokerze, którego mogliśmy oglądać w „Ataku na 13 posterunek”, oryginalnej serii „Planeta małp” oraz „Horror High”. Potwierdzono oczywiście udział odtwórców głównych bohaterów, którzy pojawili się w poprzednich filmach Roba Zombie. Na ekranie ponownie wystąpią więc Bill Moseley, Sheri Moon Zombie oraz Sig Haig.

Na razie nie wiadomo nic na temat fabuły „3 From Hell”, ale tytuł wskazuje, że klan Firefly powróci z zaświatów, by dokończyć swe mordercze dzieło. Dalsze informacje na temat nowego filmu Zombie nie są znane, ale jeśli się pojawią, na pewno Was o tym poinformujemy. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.