Znamy pierwsze opinie o filmie „Thor: Ragnarok”

Natalia Hluzow
09.10.2017 17:32
Znamy pierwsze opinie o filmie „Thor: Ragnarok” Fot. kadr z wideo

Producenci najnowszego filmu z uniwersum Marvela pokładali w nim wielkie nadzieje. Czy spodziewali się takich pierwszych reakcji?

„Najlepszy z filmów o Thorze”, „przezabawny”, „Taika Waititi wykonał kawał dobrej roboty” – to tylko niektóre z opinii, jakie krytycy opublikowali w mediach społecznościowych po pierwszych pokazach najnowszych filmowych przygód Thora. Nawet sami twórcy nie przewidywali chyba, że "Thor: Ragnarok" spotka się z aż tak dobrym odbiorem.

Krytycy, którzy mieli okazję zobaczyć film podczas pierwszych pokazów prasowych, prześcigają się w zachwytach nad najnowszą produkcją Marvela. Chwalą aktorstwo, akcję, historię i efekty specjalne, a przede wszystkim – ogromne poczucie humoru, z jakim film został zrealizowany. „Thor: Ragnarok” ma być najzabawniejszym ze wszystkich filmów osadzonych w uniwersum Marvela, jakie dotychczas powstały.

Zasługi za stworzenie tak zabawnego filmu słusznie przypisuje się reżyserowi, który słynie z absurdalnego poczucia humoru. Kinomani mieli okazję poznać je za sprawą filmów „Orzeł kontra Rekin” czy „Co robimy w ukryciu?”. Okazało się jednak, że nie tylko reżyser może pochwalić się komediowymi zdolnościami. Wielki komediowy talent ujawnił także Chris Hemsworth, który zdaniem krytyki po filmie „Thor: Ragnarok” ma szansę stać się ulubionym Avengerem publiczności. 

Krytycy, którzy mieli szczęście zobaczyć film, zwracają również uwagę na świetną muzykę. Trudno się dziwić, skoro już w trailerze usłyszeliśmy utwór Led Zeppelin.  

Wiele pochwał zebrał też pierwszy żeński „superłotr” w filmowym uniwersum Marvela, a więc Hela, w którą wcieliła się doskonała Cate Blanchett. Recenzenci zachwycają się także rolą Tessy Thompson, która zagrała Walkirię. 

Producenci zakładają, że film ma szanse zarobić 100 milionów dolarów w weekend otwarcia. Jeśli się uda, będzie to najwyższy wynik kasowy w historii filmów o Thorze. Pierwsze reakcje krytyki sugerują, że ma na to bardzo duże szanse. Wszystko zależy jednak od pełnych recenzji, które poznamy dopiero po 19 października 2017.

„Thor: Ragnarok” będzie okazją do ponownego spotkania z uwielbianymi superbohaterami: Thorem, Lokim, a także Hulkiem. W filmie pojawi się Dr Strange. Poznamy też nowe bohaterki: mroczną Helę i waleczną Walkirię. Polska premiera filmu już 25 października 2017 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.