Angelina Jolie wyjawiła, z kim najlepiej się jej uprawiało seks. Nie jest to Brad Pitt

08.05.2023 15:51
Angelina Jolie wyjawiła, z kim najlepiej się jej uprawiało seks. Nie jest to Brad Pitt Fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News

Wiele lat temu gwiazda kina Angelina Jolie została zapytana o najlepszy ekranowy seks w swojej karierze. Jej partnerem okazał się być Denzel Washington.

Zachęcamy was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama, gdzie znajdziecie więcej informacji.

Angelina Jolie o najlepszym seksie w karierze

Jolie pojawiła się obok Denzela Washingtona w thrillerze "Kolekcjoner kości" z 1999 roku, gdzie zagrała Amelię Donaghy, policjantkę, która zakochuje się w ekspercie kryminalistyki Lincolmie Rhymie (Denzel). Razem starają się rozwiązać sprawę seryjnego mordercy, który porywa i brutalnie morduje swoje ofiary. Twist polega jednak na tym, że Rhyme ma paraliż obu nóg i rąk.

Dlatego też to Amelia staje się jego nosem i oczami, opowiadając Lincolnowi o tym, co widzi na miejscach zbrodni, a on kieruje ją w stronę odpowiedzi ze swojego łóżka. Ze względu na przypadłość postaci Washingtona, aktorzy musieli skupić się na psychicznej intymności ich relacji, pomijając w większości aspekt fizyczny.

Jolie niedługo po premierze filmu porozmawiała z publikacją Dark Horizons, twierdząc, że "próba uwiedzenia kogoś swoim umysłem" była dla niej "niezwykle podniecającym" prospektem:

Dla mnie fascynująca była podróż tych dwóch postaci i to, jak głęboką relację zawiązują. Scena, w której Amelia korzysta z zapachu i swojego intelektu, by podbić serce Lincolna to był najlepszy seks, jaki w życiu uprawiałam. Uwodzenie kogoś samym umysłem było niezwykle podniecające.

Niestety, nie wszystko było jednak cacy - Jolie wyjaśniła też, że "Kolekcjoner kości" był dla niej bardzo samotnym i trudnym procesem:

Byłam wtedy bardzo osamotniona i trochę chyba oszalałam. Od początku czułam, że nie jestem gotowa na taką rolę. Nie tylko wątpiłam, że mogłam zagrać główną rolę w filmie, ale też w to, że wytrzymam fizycznie zdjęcia - ratowanie ludzi i bycie policjantką.

Chociaż "Kolekcjoner kości" nie został dobrze przyjęty przez krytyków (ma zaledwie 29% świeżości na Rotten Tomatoes), to Jolie i Washington dostawali pozytywne recenzje swoich występów, a produkcja była też niezłym sukcesem komercyjnym.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.