„Black Mirror” sezon 4. niebawem na Netflix

Sergiusz Kurczuk
28.08.2017 10:43
Black Mirror s04|undefined Fot. kadr z serialu

„Black Mirror” powraca na platformę Netflix w 4. sezonie. W sieci pojawił się zwiastun nowej serii. Wiadomo też jak będą nazywać się poszczególne odcinki.

Serial „Black Mirror” jest fenomenem ostatnich kilku lat. Produkcja nie idzie na ilość tylko na jakość i w dość (co przerażające) realistyczny sposób ukazuje niepokojącą wizję niedalekiej przyszłości. Łączy w sobie elementy takiego klasyka science fiction jak „Strefa Mroku” z dość dojrzałym i poważnym spojrzeniem na problemy, które powoli dotyczą większość współczesnego społeczeństwa. Serial doczekał się do tej pory 3 sezonów. Fani z niecierpliwością oczekują kolejnego.

Okazuje się, że przyszłość jest na wyciągnięcie ręki. Co prawda twórcy nie podali dokładnej daty, ale narobili smaka każdemu miłośnikowi mrocznych historii sci-fi. W sieci zadebiutował zwiastun 4. sezonu, w którym możemy zobaczyć krótkie urywki wszystkich odcinków, które znajdą się w tej serii. Pojawi się opowieść o bohaterach na odludziu, historia miłosna, odcinek rozgrywający się na statku kosmicznym przypominającym ten ze „Star Treka oraz trzy epizody z horrorem w tle. Podano również ich tytuły. Wśród reżyserów znajdzie się między innymi Jodie FosterTim Van Patten czy Toby Haynes. Za scenariusz będzie odpowiadał w głównej mierze twórca serialu Charlie Brooker.

Serial prawdopodobnie pojawi się na platformie Netflix jeszcze w roku 2017. Oto pełna lista odcinków z obsadą oraz ich twórcy:

  • „Arkangel” reżyseria: Jodie Foster, scenariusz: Charlie Brooker, w rolach głównych: Rosemarie Dewitt, Brenna Harding i Owen Teague.
  • „Hang the DJ” reżyseria: Tim Van Patten, scenariusz: Charlie Brooker, w rolach głównych: Georgina Campbell, Joe Cole i George Blagden.
  • „Metalhead” reżyseria: David Slade, scenariusz: Charlie Brooker, w rolach głównych: Maxine Peake, Jake Davies i Clint Dyer.
  • „USS Callister” reżyseria: Toby Haynes, scenariusz: Charlie Brooker i William Bridges, w rolach głównych: Jesse Plemons, Cristin Millioti, Jimmi Simpson i Michaela Coel.
  • „Crocodile” reżyseria: John Hillcoat, scenariusz: Charlie Brooker, w rolach głównych: Andrea Riseborough, Andrew Gower i Kiran Sonia Sawar.
  • “Black Museum,” reżyseria: Colm McCarthy, scenariusz: Charlie Brooker, w rolach głównych: Douglas Hodge, Letitia Wright i Babs Olusanmokun.

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.