"BoJack Horseman" zakończy się po 6. sezonie. Znamy datę jego premiery

30.09.2019 10:05
BoJack Horseman|undefined Fot. kadr z serialu "BoJack Horseman"/Netflix

Netflix potwierdził, że popularny serial o koniu-alkoholiku, który przy okazji jest znanym aktorem, zakończy się po emisji 6. sezonu. Wiemy, kiedy zobaczymy nowe epizody.

Pod koniec września 2019 roku dowiedzieliśmy się, że przygody BoJacka Horsemana dobiegną do końca po 6. sezonie. Wtedy również pojawiły się raporty, że twórca serialu Raphael Bob-Waksberg od początku chciał przygotować taką ilość odcinków. Na temat sprawy wypowiedział się jednak Aaron Paul, który powiedział, że to podobno Netflix anulował serial.

BoJack Horseman - zwiastun 6. sezonu

Niezależnie od tego, co faktycznie zaszło za kulisami produkcji, to widzowie otrzymali pierwszy oficjalny zwiastun finałowego sezonu. Oprócz tego twórcy podzielili się datą premiery produkcji - pierwsza część 6. sezonu zadebiutuje na Netfliksie już 25 października 2019 roku, drugą zobaczymy natomiast 31 stycznia 2020 roku. Oto oficjalna zapowiedź "BoJack Horseman": 

Przeczytaj także

Tak jak wspomnieliśmy, na temat końca serialu wypowiedział się Aaron Paul, który grał w serialu Todda. Aktor przyznał, że pokochał bohaterów serialu, ale nie mogli nic zrobić z tym, że Netflix postanowił anulować produkcję:

Naprawdę dobrze się bawiliśmy podczas tworzenia "BoJacka...". Nie mógłbym być bardziej dumny. Pokochałem tych bohaterów, tak jak każdy z nas, ale niestety Netflix stwierdził, że czas na zakończenie zabawy. Dali nam dom na 6 pięknych lat. Nie mogliśmy z tym nic zrobić.

Sezon numer 5 był istną karuzelą dla BoJacka. Ogier zmagał się ze swoimi demonami, próbował ułożyć sobie życie z koleżanką z obsady, a także wystąpił w hitowym serialu kryminalnym, w którym grał antybohatera. Jednak jak to w jego przypadku bywa, nic nie mogło się skończyć dobrze. Aktor zaczął cierpieć na rozdwojenie jaźni i utożsamiał się ze swoją postacią zgorzkniałego detektywa. To zmieszane z jego problemami z używkami dało niezbyt dobry miks, który zakończył się tym, że BoJack poszedł do kliniki odwykowej. W nowych odcinkach prawdopodobnie zobaczymy, jak nasz ulubiony degenerat radzi sobie we wspomnianej instytucji. 

Poprzednie odcinki wprowadziły również ciekawe zmiany dla innych bohaterów - Diane rozwiodła się z Panem Peanutbutterem, który bardzo szybko odnalazł nową miłość, a Princess Carolyn adoptowała córeczkę. Nazwała ją "Niezatytułowany projekt Princess Carolyn". Możemy się jedynie domyślać, co też ciekawego przygotują dla postaci scenarzyści w kolejnych epizodach "Bojacka Horsemana".

Zobacz także: Jak przebrać się na Halloween w Jedenastkę albo Bojacka? Netflix radzi

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.