Bohaterki "Orange Is The New Black" śpiewają piosenkę z czołówki serialu w nowym zwiastunie finałowego sezonu

23.05.2019 09:38
Orange is the New Black|undefined Fot. Netflix Polska/YouTube

Netflix zaprezentował nową zapowiedź 7. sezonu "Orange Is The New Black". W zwiastunie gwiazdy serialu wykonują piosenkę "You've Got Time" Reginy Spektor.

Rok 2019 to nie tylko finał serialu "Gra o tron". Już niedługo widzowie "Orange Is The New Black" zobaczą zakończenie historii więźniarek z Litchfield. Serwis Netflix zaprezentował nową zapowiedź 7. sezonu serialu. Nie jest to typowy zwiastun. Twórcy postanowili złożyć hołd aktorkom, które od 2013 roku wcielają się w kobiety z trudną przeszłością. Jak prezentuje się trailer finałowego sezonu "Orange Is The New Black"?

"Orange Is The New Black" sezon 7 - nowy zwiastun serialu Netflix

Serial "Orange Is The New Black" przez sześć niezapomnianych sezonów pokazywał nam wyjątkowo aktualne, trudne, ważne i bliskie nam historie. W ostatnim sezonie dziewczyny z Litchfield wspólnie dochodzą do wniosku, że więzienie odmieniło ich życie na zawsze. Co prawda twórcy zwiastuna nie zaprezentowali żadnych fragmentów z najnowszych odcinków, ale fani produkcji powinni być zadowoleni z ponad minutowego wideo.

Widzowie mają okazję zajrzeć za kulisy serialu i zobaczyć aktorki, wcielające się w główne bohaterki "Orange Is The New Black". Każda z nich śpiewa piosenkę "You've Got Time" z repertuaru Reginy Spektor - utworu dobrze znanego wszystkim fanom serialu, ponieważ od początku służy jako motyw muzyczny z czołówki. 

Przeczytaj także

Co zobaczymy w ostatnim sezonie "Orange Is The New Black"? Piper będzie próbować wydostać się na wolność. Tymczasem życie w Maxie, skorumpowanym i niesprawiedliwym jak nigdy przedtem, będzie toczyć się dalej. Przyjaźń Taystee z Cindy stanie pod znakiem zapytania, gdy jednej z bohaterek zacznie grozić dożywocie. Gloria i jej kuchnia będą musiały zmierzyć się z brutalną prawdą o nowym strumieniu zysków Polyconu. Cała reszta nadal będzie gonić  za marzeniami lub narkotykami i zmagać się z rzeczywistością, w której przyszło im żyć.

"Orange Is The New Black" sezon 7 - kiedy premiera serialu Netflix?

Pełen emocji zwiastun zapowiada równie emocjonujący finałowy sezon "Orange Is The New Black". Nowe odcinki pojawią się na platformie Netflix 26 lipca 2019 roku. Jak zwykle do bazy serwisu od razu trafi cały sezon serialu.

Zobacz też: Gwiazda „Orange is the New Black” zagra Batwoman

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.