Netflix potwierdził, że "Bojack Horseman" otrzyma 6. sezon

Kamil Kacperski
31.10.2018 13:41
Netflix potwierdził, że "Bojack Horseman" otrzyma 6. sezon Fot. kadr z wideo

Radujcie się fani antropomorficznego konia-alkoholika, który czasami udaje również, że jest aktorem! Już niedługo zobaczymy 6. sezon produkcji Netfliksa.

Platforma streamingowa potwierdziła, że "Bojack Horseman" doczeka się 6. sezonu. Informacje pojawiły się kilka godzin po tym, jak potwierdzono współpracę między producentami serialu a stacją Comedy Central, która wykupiła prawa do pokazywania  przygód Bojacka na swojej antenie. Nie wiemy jednak, kiedy właściciele kablówek będą mogli obejrzeć przygody konia-alkoholika na swoich telewizorach.

Na razie wiemy jedynie, że powstanie 6. sezon, który najpierw będzie dostępny na Netfliksie. W obsadzie powrócą oczywiście nasi ulubieńcy, czyli Will Arnett (Bojack), Aaron Paul (Todd) czy Alison Brie (Diane). News został potwierdzony przez oficjalne konto Netfliksa na Twitterze:

Bojack Horseman powróci w 6. sezonie

Sezon numer 5 był istną karuzelą dla Bojacka. Ogier zmagał się ze swoimi demonami, próbował ułożyć sobie życie z koleżanką z obsady, a także wystąpił w hitowym serialu kryminalnym, w którym grał antybohatera. Jednak jak to w jego przypadku bywa, nic nie mogło się skończyć dobrze. Aktor zaczął cierpieć na rozdwojenie jaźni i utożsamiał się ze swoją postacią zgorzkniałego detektywa. To zmieszane z jego problemami z używkami dało niezbyt dobry miks, który zakończył się tym, że Bojack poszedł do kliniki odwykowej. W nowych odcinkach prawdopodobnie zobaczymy, jak nasz ulubiony degenerat radzi sobie we wspomnianej instytucji. 

Poprzednie odcinki wprowadziły również ciekawe zmiany dla innych bohaterów - Diane rozwiodła się z Panem Peanutbutterem, który bardzo szybko odnalazł nową miłość, a Princess Carolyn adoptowała córeczkę. Nazwała ją "Niezatytułowany projekt Princess Carolyn". Możemy się jedynie domyślać, co też ciekawego przygotują dla postaci scenarzyści w kolejnych epizodach "Bojacka Horsemana". 

Na razie nie wiemy, kiedy odbędzie się premiera 6. sezonu "Bojacka Horsemana". 5. sezon produkcji pojawił się na Netfliksie 7 września 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.