Finałowy zwiastun 4. sezonu "Stranger Things" zachwyca. Zapowiada nam najlepsze odcinki serialu [WIDEO]

24.05.2022 11:08
Finałowy zwiastun 4. sezonu "Stranger Things" zachwyca. Zapowiada nam najlepsze odcinki serialu [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Netflix

Sporo dziennikarzy widziało już kilka odcinków 4. sezonu "Stranger Things" i wniosek jest jeden - to jest najlepszy sezon serialu od czasu jego początków (a może nawet najlepszy ogółem).

Stranger Things - oto finałowy zwiastun 4. sezonu

Zanim jednak przekonacie się o tym na własnej skórze, to najedzcie się hajpu najnowszym zwiastunem nowych epizodów "Stranger Things", które zapowiadają nam mroczną i nieco przerażającą opowieść o dorastaniu, godzeniu się z przemijaniem i rozwojem jako człowiek.

Polecamy

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy.

W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony. Zobaczcie zwiastun:

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, serial zdobywa bardzo dobre oceny od krytyków, którzy mieli okazję zobaczyć już najnowsze epizody "Stranger Things" - nasz siostrzany portal Radio Zet wystawił mu ocenę 8/10, natomiast nasze zaufane źródło z portalu Eska.pl dało aż 9,5/10. Szybki rzut oka na Rotten Tomatoes potwierdza nam również, że nie są to odosobnione pozytywne oceny, więc zapowiada się kawał porządnego sezonu.

W rolach głównych ponownie pojawią się: Winona Ryder (Joyce Byers), David Harbour (Jim Hopper), Millie Bobby Brown (Jedenastka), Finn Wolfhard (Mike Wheeler), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Noah Schnapp (Will Byers), Sadie Sink (Max Mayfield), Natalia Dyer (Nancy Wheeler), Charlie Heaton (Jonathan Byers), Joe Keery (Steve Harrington) i Maya Hawke (Robin Buckley).

Reżyserami nowych odcinków są bracia Duffer, Shawn Levy i Nimrod Antal. Nowe odcinki zadebiutują już w piątek 27 maja 2022 roku. Kolejne zobaczymy natomiast już 1 lipca 2022.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.