"Gra o tron" - HBO wyda cały serial na Blu-ray. Wiemy, jakie będą dodatki

27.06.2019 11:10
Gra o tron|undefined Fot. kadr z serialu

HBO nareszcie podało datę premiery kompletnej kolekcji "Gry o tron" na Blu-rayu. Oprócz tego pokazano pierwszy klip ze specjalnego programu, w którym obsada ponownie spotkała się w całości.

Fani nareszcie doczekali się daty premiery pełnej kolekcji "Gry o tron" na Blu-ray. HBO Home Entertainment oficjalnie zapowiedziało, że domowe wydanie całego serialu w wersji kolekcjonerskiej trafi do sprzedaży 3 grudnia 2019 roku. Zestaw oczywiście będzie zawierał wszystkie 73 odcinki 8-sezonowego serialu, ale także ponad 15 godzin bonusowych materiałów, wśród których pojawi się niewidziane wcześniej "reunion show" z obsadą serialu, którego gospodarzem będzie Conan O'Brien.

Gra o tron - serial trafi w całości do sprzedaży na Blu-ray

HBO udostępniło krótki fragment wspomnianego programu, w którym O'Brien pokazuje nagrania z planu pierwszego sezonu serialu. Prace odbywały się w 2009 roku, więc obsada miała okazję zobaczyć siebie sprzed 10 lat. Maisie Williams nazwała to nagranie "żenującym i wstydliwym", na co Conan jej odpowiedział, że wręcz przeciwnie - jest słodkie i przyjemne do oglądania. Kto z nich miał rację? Zadecydujcie sami:

Kolekcjonerska wersja zawierająca całość serialu "Gra o tron" i ponad 15 godzin dodatków doczekała się równie ekskluzywnej ceny. W amerykańskich sklepach Walmart, Amazon i Best Buy wynosi ona bowiem 249 dolarów, czyli ponad 900 złotych (stan na 27 czerwca 2019 roku). Niestety, na razie nie ma informacji dotyczących sprzedaży zestawu w Polsce.

Przeczytaj także

Wiemy jednak, że wśród wspomnianych 15 godzin materiałów bonusowych znajdzie się m.in. pełnometrażowy dokument "The Last Watch" opowiadających o powstawaniu 8. sezonu "Gry o tron". Oprócz tego zobaczymy też wersję serialu z komentarzem twórców i aktorów, zakulisowe materiały ukazujące prace na planie produkcji oraz krótkometrażowe animacje rozbudowujące świat przedstawiony w ostatnim sezonie produkcji. 

Widzimy więc, że kolekcjonerska wersja "Gry o tron" zapewni fanom prawie 100 godzin zabawy. Zestaw trafi do sprzedaży w USA 3 grudnia 2019 roku. Poinformujemy was, gdy tylko pojawią się szczegóły dotyczące potencjalnego polskiego wydania box-setu programu HBO. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.