"Gra o tron": ostatnie dni na planie. Po obejrzeniu tego wideo mamy ciarki!

Katarzyna Leszczyńska
26.06.2019 15:12
Emilia Clarke i Kit Harington jako Daenerys Targaryen i Jon Snow w serialu HBO Fot. HBO/BSkyB/Kobal/REX Features/East News

"Gra o tron" zakończyła się, a my musieliśmy pożegnać się z naszymi ulubionymi bohaterami. Także aktorzy musieli rozstać się z ekipą, z którą zżyli się przez ostatnie lata.

"Gra o tron" to jeden z tych seriali, które były robione z prawdziwym rozmachem. HBO cieszyło swoich widzów produkcją prosto z Westeros przez 9 lat. Przez tak długi okres aktorzy, którzy wystąpili w serialu, zdążyli się ze sobą zżyć, podobnie jak reszta ekipy czuwającej nad przedsięwzięciem. Trudno się dziwić zatem, że moment pożegnań był bardzo przejmujący. W sieci pojawiło się wideo, na którym widzimy, jak każdy z nich przeżył rozstanie

Zobacz także: "Gra o tron" - Wyciekły dwie usunięte sceny z 8. sezonu serialu HBO

"Gra o tron": Aktorzy żegnają się z produkcją

8. sezon "Gry o tron" nie przypadł do gustu widzów, którzy stworzyli petycję o ponowne nakręcenie zakończenia serialu HBO. Niemniej każdy z nas oglądał kolejne odcinki z szybszym biciem serca. Nie da się ukryć, że dwa ostatnie sezony obejrzeliśmy już przede wszystkim z wielkim sentymentem, który uprzyjemniał nam odbiór produkcji. Wszystko dlatego, że przyzwyczailiśmy się do "Gry o tron" przez te wszystkie lata.

Przeczytaj także

Podobnie było z ekipą. Aktorzy grający w "Grze o tron" nie ukrywali wzruszenia, gdy kończyli swoją przygodę z serialem.

Przyjemnie było przyjeżdżać każdego roku. Nie mogłem się doczekać powrotu do Belfastu i ponownego zobaczenia mojej rodziny, mojej rodziny "Gry o Tron" - powiedział Peter Dinklage (Tyrion Lannister) po zakończeniu zdjęć.

Były łzy wzruszenia, a także przyjemnie wspomnienia. Każdy z aktorów otrzymał od ekipy wyjątkową pamiątkę - storyboard, czyli serię obrazków z ich najbardziej przełomowych scen. I tak m.in.: Kit Harington otrzymał obraz przedstawiający go podczas Bitwy Bękartów, a Emilia Clarke upamiętniający legendarną scenę z 1. sezonu, gdy wyszła z ognia ze smokiem na ramieniu. 

Dziękuję, że jesteś Jonem Snow... I dziękuję ci, że jesteś sobą - powiedział D.B. Weiss, żegnając Kita Haringtona. 

W sieci pojawiło się wideo upamiętniające zakończenie scen przez głównych bohaterów produkcji. Jesteśmy równie wzruszeni jak oni! Zobaczcie sami.

Zobacz także: Spin-off "Gry o tron": zdjęcie z planu potwierdza, że serial rozegra się w prehistorycznych czasach

 

Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.