Gwiazda "Breaking Bad" i utwór Pink Floyd w zwiastunie 3. sezonu "Westworld"

20.05.2019 08:47
Westworld|undefined Fot. kadr z serialu Westworld

Tuż po zakończeniu "Gry o tron" stacja HBO postanowiła zapowiedzieć kontynuację swojego innego hitu - 3. sezonu serialu "Westworld". Jak prezentuje się zwiastun?

Chociaż "Gra o tron" już za nami, miłośnicy seriali mogą odliczać czas do premiery kolejnego hitu HBO - 3. sezonu "Westworld". Przedstawiciele stacji postanowili pójść za ciosem i zaprezentowali pierwszy zwiastun nowych odcinków słynnej produkcji science fiction. Usłyszymy w nim Pink Floyd i zobaczymy zupełnie nową postać, graną przez aktora znanego z "Breaking Bad". Jak zapowiada się trailer? 

Przeczytaj także

"Westworld" sezon 3 - zwiastun serialu HBO

Widzowie, którzy zasiedli przed telewizorami w oczekiwaniu na zakończenie "Gry o tron" zostali uraczeni niespodzianką - zwiastunem zupełnie nowego sezonu "Westworld". W zapowiedzi zaprezentowano nowego bohatera granego przez Aarona Paula. Futurystyczną wizję świata dopełnia utwór "Brain Damage" z albumu "The Dark Side of the Moon" zespołu Pink Floyd. Zresztą zobaczcie sami. 

Dość powolny zwiastun kończy się prawdziwym zwrotem akcji. Bohater grany przez Paula spotyka Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood) - hosta z parku rozrywki przypominającego Dziki Zachód. Jak zakończy się to spotkanie?

"Westworld" sezon 3 - kiedy premiera na HBO?

Odpowiedź na to pytanie poznamy za kilkanaście miesięcy. Premiera serialu została zaplanowana na rok 2020. Na razie nie podano żadnych konkretów dotyczących daty. Paul to nie jedyny aktor, który dołączył do obsady "Westworld". Nowymi nabytkami są również Vincent Cassel ("Czarny łąbędź"), Tessa Thompson ("Thor: Ragnarok") i Lena Waithe ("Kości"). Niestety nie wiadomo, w kogo się wcielą, bo nie zaprezentowano ich w trailerze. Czy "Westworld" przejmie schedę po "Grze o tron" i zostanie nowym flagowym tytułem HBO? Dowiemy się, kiedy 3. sezon serialu trafi na antenę stacji. 

>>Zobacz też: Antonio Banderas zostanie złoczyńcą w 3. sezonie "Westworld"?<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.