HBO zaprezentowało nowe ujęcia z 2. sezonu „Westworld”

Natalia Hluzow
08.12.2017 14:42
HBO zaprezentowało nowe ujęcia z 2. sezonu „Westworld” Fot. kadr z wideo

Nowe ujęcia z „Westworld 2” znalazły się w spocie promującym ramówkę HBO na 2018 rok.

Jak co roku, HBO zaprezentowało krótki materiał wideo, ukazujący najważniejsze produkcje stacji, które będą emitowane w nadchodzącym roku. Wśród ujęć zapowiadających powroty seriali takich jak: „Dolina krzemowa”, „Figurantka”, „Niepewne”, „Rozwód” czy „Pokój 104”, znalazły się też nowe materiały promujące 2. sezon „Westworld”.

Cały spot prezentujemy poniżej. Fragment poświęcony „Westworld 2” rozpoczyna się od 1:35 min:

W zamieszczonym fragmencie słyszymy, jak grany przez Eda Harrisa Mężczyzna w czerni mówi:

Chcieliście, bym grał w Waszą grę. Spalę ją do gołej ziemi.

Wszystko wskazuje więc na to, że w 2. sezonie, poza nowymi światami, będziemy oglądać pościg Harrisa za byłymi hostami parku, które zbuntowały się na koniec 1. sezonu „Westworld”.

Prócz zapowiedzi „Westworld 2”, w materiale znalazły się też inne interesujące fragmenty, jak na przykład zwiastun limitowanego serialu „Sharp objects” z Amy Adams oraz filmu „Paterno” z Alem Pacino w tytułowej roli. Na początku spotu ukazano też fragmenty pochodzące z „Gry o tron” jako jednej z najważniejszych produkcji stacji. Serial nie powróci jednak w 2018 roku, co ostatecznie potwierdziła Sophie Turner, zdradzając datę premiery finałowego sezonu.

„Westworld 2” ma powrócić na ekrany wiosną 2018 roku. Niemniej, prace na planie serialu zostały przerwane już dwukrotnie. Aktualnie są zawieszone do odwołania z powodu pożarów pochłaniających lasy Kalifornii. Nie wiadomo więc, czy data premiery 2. sezonu nie będzie musiała zostać przesunięta. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.