Henry Cavill chciałby zagrać Geralta w „Wiedźminie” Netfliksa

Kamil Kacperski
07.08.2018 11:37
Henry Cavill|undefined Fot. kadr z wideo

Gwiazdor znany ze swoich występów jako Superman zdradził w wywiadzie, że chciałby zagrać główną rolę w powstającym właśnie serialu „Wiedźmin”, a także przyznał, że jest ogromnym fanem książek i gier o Geralcie.

Henry Cavill ostatnimi czasy ciężko pracuje nad tworzeniem swojej renomy w Hollywood - aktor stał się szerzej znany po występie w „Człowieku ze stali”, a następnie stopniowo występował w kolejnych wysokobudżetowych produkcjach, z których ostatnią jest bardzo dobrze oceniany „Mission: Impossible - Fallout”, w którym Brytyjczyk wcielił się w głównego antagonistę.

Przy okazji promowania wspomnianego filmu, Henry Cavill został zapytany przez IGN o swoje ulubione gry. Aktor od razu odpowiedział, że jego faworytem jest „Wiedźmin 3”, w którego ostatnio podobno zagrał ponownie:

Henry Cavill jako Geralt?

Daniel Krupa, przeprowadzający z Cavillem wywiad, szybko zapytał się aktora o to, czy ten chciałby wcielić się w Geralta w nadchodzącym serialu Netfliksa. Ten odpowiedział, że bardzo chętnie, ponieważ wiedźmin jest fantastyczną postacią. Panowie następnie zaczęli dyskutować na temat książek, które Cavill określił „wspaniałymi” i polecił dziennikarzowi, aby ten się z nimi zapoznał.

BossLogic, znany fan-artysta, nie potrzebował dużo czasu, by przygotować plakat „Wiedźmina” z Henrym Cavillem w roli głównej. Praca jak zwykle robi ogromne wrażenie, aczkolwiek nie jesteśmy pewni, czy aby na pewno Brytyjczyk nadaje się do tej roli. Cóż, ocenę pozostawiamy Wam:

Wiedźmin - kiedy premiera?

Twórcy zaczęli kompletowanie obsady w lipcu 2018 roku. Dlatego też prace na planie rozpoczną się najwcześniej z końcem 2018 roku, a więc premiery „Wiedźmina” na Netfliksie należy spodziewać się nie wcześniej niż w roku 2020.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.