Inhumans zostaną bohaterami serialu anime od Marvela

Kamil Kacperski
25.06.2018 14:14
Inhumans|undefined Fot. materiały prasowe

Po klęsce, którą okazał się być serial ABC poświęcony królewskiej rodzinie Marvela z miasta Atillan, komiksowy gigant i Disney postanowili pokazać ich widzom jeszcze raz. Tym razem w wersji animowanej.

Pierwszy sezon serialu „Inhumans” przez słabe oceny widzów i krytyków oraz rozczarowującą oglądalność okazał się być jego ostatnim. Na początku 2018 roku emitujące produkcję ABC potwierdziło, że nie powstanie 2. sezon przygód królewskiej rodziny z Atillana, więc wszystko wskazywało na to, że Black Bolta, Medusy i Lockjawa nie zobaczymy prędko na naszych telewizorów.

Okazuje się jednak, że się przeliczyliśmy. Marvel potwierdził, że już tego lata pojawi się 2. sezon serialu anime „Marvel Future Avengers”, a wraz z nim na ekrany telewizorów powrócą Inhumans. Tym razem jednak w wersji animowanej. Premiera nowych odcinków ma się odbyć już w lipcu 2018 roku, czyli mniej więcej rok po debiucie serialu.

Marvel Future Avengers z Inhumans w rolach głównych

Według portalu Anime News Network, Inhumans pojawią się w rolach głównych i dołączą do znanej już obsady składającej się z głównego bohatera Mokoto oraz marvelowskich superherosów, takich jak Iron Man, Kapitan Ameryka, czy Thor. Fabuła „Marvel Future Avengers” opowiada o wspomnianym Mokoto, który jest młodym aspirującym bohaterem. Chłopak w wyniku eksperymentów Hydry otrzymał supermoce, a następnie dołączył do akademii Avengers, którymi w przyszłości ma dowodzić.

Serial spotkał się z w miarę ciepłym przyjęciem ze strony fanów Marvela, więc niedziwne, że w przeciwieństwie do „Inhumans”, doczekał się 2. sezonu. Na razie jednak nie wiadomo, w jaki sposób Inhumans zostaną przedstawieni w produkcji anime. Mieszkańcy Atillanu już kilkukrotnie pojawiali się w serialach animowanych Marvela - byli m.in. w „Hulku i Agentach SMASH”, czy „Avengers: Zjednoczeni”, ale ich występ w „Marvel Future Avengers” będzie debiutem w wersji anime. 

Jak sobie poradzą? Tego dowiemy się już 30 lipca 2018 roku, bo to właśnie do tego czasu ma się pojawić pierwszy odcinek 2. sezonu „Marvel Future Avengers”. Będziecie oglądali Inhumans w wersji anime?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.