Koronawirus "Modzie na sukces" niestraszny. Nowy klip z serialu hitem internetu

07.09.2020 13:50
Koronawirus "Modzie na sukces" niestraszny. Nowy klip z serialu hitem internetu Fot. materiały prasowe/CBS

Moda na sukces vs. koronawirus. Twórcy w genialny sposób radzą sobie z kręceniem serialu w dobie pandemii. Absurdalne nagranie z produkcji podbija sieć.

"Moda na sukces" to prawdziwa niekończąca się opowieść. W produkcji nadal są kolejne odcinki popularnej opery mydlanej o rodzie Forresterów, ale samo kręcenie było dość skomplikowane przez pandemię koronawirusa. Ograniczenia sprawiły, że twórcy mieli zdecydowanie utrudnione zadanie. Na szczęście wykazali się ogromnym sprytem i kreatywnością.

Moda na sukces stała się wiralem na Twitterze

Jak pewnie wiecie, dobra opera mydlana musi zawierać dużo wątków romantycznych. Te często przypieczętowywane są pocałunkami. I tu pojawiał się problem - jak przedstawić taką intymność, gdy aktorzy teoretycznie nie powinni się do siebie zbliżać na jakieś 1,5 metra. 

Przeczytaj także

Z pomocą przychodzą manekiny i odrobina filmowej magii. Tak, dobrze przeczytaliście - manekiny. Twórcy rozwiązali bowiem problem społecznego dystansowania przy użyciu manekinów, które służyły jako substytut partnera w scenie pocałunków. Jak pewnie się domyśliliście, efekt końcowy robi ogromne wrażenie, a zobaczyć go możecie poniżej:

Wideo zdobyło ponad 155 tysięcy polubień i zostało podane dalej 28 tysięcy razy. Doczekało się zaś powyżej 3 milionów wyświetleń. Wiral jak się patrzy.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.