Marcin Dorociński „na granicy” w najnowszym zwiastunie

Aleksandra Degórska
30.12.2015 16:19
Marcin Dorociński „na granicy” w najnowszym zwiastunie Fot. materiały prasowe

Już w 2016 roku do kin wejdzie thriller bazujący na prawdziwych wydarzeniach. Zobacz, jak prezentuje się zapowiedź tego obrazu.

Odludzie, głęboka zima i odcięta od świata górska baza. Tak prezentuje się oficjalny zwiastun polskiej produkcji, którego premierę zaplanowano na 19 lutego 2016 roku.

„Na granicy” to thriller inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Ojciec wraz z dwoma synami przyjeżdżają w Bieszczady, aby ułożyć sobie relacje po przeżyciu rodzinnej tragedii. W czasie ich pobytu spotykają nieznajomego, który pojawia się dosłownie znikąd w odciętej od cywilizacji górskiej bazie. Od tego momentu zaczynają się problemy i główni bohaterowie poznają niebezpieczny świat pogranicza.

W filmie zobaczymy zdobywców Złotych Lwów - Andrzeja Chyrę oraz Marcina Dorocińskiego. Wystąpią oni obok Andrzeja Grabowskiego, Janusza Chabiora, który zagrał chociażby w obrazie „Służby specjalne”. W obsadzie pojawili się aktorzy młodego pokolenia - Kuba Henriksen czy Bartosz Bielenia znanego z „Disco Polo”.
 
Obejrzyjcie oficjalny zwiastun thrillera:

„Na granicy” to fabularny debiut dokumentalisty Wojciecha Kasperskiego, znanego m.in. z filmu „Nasiona”. Za zdjęcia odpowiada nominowany do Oscara Łukasz Żal, który ma na swoim koncie obrazy, jak „Ida” czy „Joanna”. Producentem obrazu jest Marcin Wierzchosławski.

Zobaczcie zdjęcia z planu filmowego:

Wybierzecie się do kin na film „Na granicy”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.