„Twoje ciało to nie Ty. Zrzucasz je, jak wąż zrzuca skórę.” Zobacz finałowy zwiastun „Modyfikowanego węgla”

Natalia Hluzow
12.01.2018 11:11
„Twoje ciało to nie Ty. Zrzucasz je, jak wąż zrzuca skórę.” Zobacz finałowy zwiastun „Modyfikowanego węgla” Fot. materiały prasowe

Netflix zaprezentował ostateczny trailer zwiastujący lutową premierę serialu. Zapowiada się kolejny wielki hit platformy?

Do premiery „Modyfikowanego węgla” coraz bliżej, dlatego Netflix postanowił odkryć karty i zaprezentować finałowy zwiastun serialu o przyszłości, w której śmierć przestała mieć znaczenie.

Dotychczas mieliśmy okazję zobaczyć dwa teasery „Modyfikowanego węgla” oraz zakulisowy materiał opisujący podstawy świata stworzonego przez Richarda K. Morgana w powieści, na kanwie której powstał serial. Ostatni trailer wprowadza nas do historii Takeshiego Kovacsa, którą będziemy mieli okazję śledzić przez 10 odcinków pierwszego sezonu i – jeśli produkcja odniesie zamierzony sukces – pewnie także przez kolejne.

Nie da się odeprzeć wrażenia, że tak historia, jak i wizualna strona produkcji, do złudzenia przypominają „Blade Runnera”. Główny bohater jest własnością wielkiej korporacji, która powołała go (ponownie) do życia, by rozwiązał pewną sprawę. Natomiast zdjęcia zrealizowane w stylu neo-noir ukazujące zamglony, mroczny, a zarazem pełen neonów świat to już prawdziwa kalka tego, co Roger Deakins zrobił w „Blade Runnerze 2049”, a wcześniej Jordan Cronenweth w oryginalnym „Łowcy Androidów”. Ale czy to źle inspirować się najlepszymi?

Finałowy zwiastun rozpoczyna się słowami „Twoje ciało to nie Ty. Zrzucasz je, jak wąż zrzuca skórę”. Co następuje po nich? Zobaczcie sami:

Pojawiły się też plakaty zapowiadające premierę serialu, na których widzimy nowe ciała głównych bohaterów:

Zaprezentowane dotychczas teasery i zwiastuny „Modyfikowanego węgla” pozwalają sądzić, że serial może być czarnym koniem sezonu i jedną z najlepszych „telewizyjnych” produkcji 2018 roku. Już niebawem damy Wam znać, czy to prawda! Natomiast od 2 lutego 2018 roku będziecie mogli przekonać się o tym na własne oczy. W dniu premiery, jak zwykle, Netflix zaprezentuje wszystkie 10 odcinków serialu.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.