Najlepszy oryginalny serial Netfliksa z 2017 roku [SONDA]

Natalia Hluzow
28.12.2017 19:04
Najlepszy oryginalny serial Netfliksa z 2017 roku [SONDA] Fot. materiały prasowe

Było ich wiele, ale przyszedł czas, by wybrać ten jeden, najlepszy serial (lub nowy sezon serialu), jaki Netflix zaprezentował światu w 2017 roku.

Ile czasu spędzamy rocznie gapiąc się w ekran monitora lub telewizora podczas oglądania seriali, raczą wiedzieć tylko pracownicy Netfliksa. I platformy Showmax. I HBO GO. I jeszcze CDA. Oraz, niestety, wiele pirackich portali. Nie da się ukryć - jest tego sporo. Ale trzeba też przyznać, że choć chętnie sięgamy po „Grę o tron”, „Westworld”, „Wielkie kłamstewka”, „Opowieść podręcznej”, „Wikingów”, „Sherlocka” czy „The Walking Dead”, to przede wszystkim seriale Netfliksa w ostatnich latach masowo zawładnęły naszą wyobraźnią, a ich twórcy robią wszystko, by to się nie zmieniało.

W naszej sondzie możecie więc zagłosować na oryginalne seriale Netfliksa, które zostały udostępnione w tym roku, choć nie koniecznie w tym roku debiutowały. Dlatego obok świetnego „Mindhuntera” Davida Finchera, który dopiero w październiku 2017 wystartował z 1. sezonem, znajdziecie tu znane tytuły takie jak „House of Cards” czy „Orange is the New Black”, które w 2017 sięgnęły już 5 sezonów. Ale jak pokazuje przykład „Stranger Things” – nieznana nikomu dziwna opowieść o latach 80. z nieznaną nikomu obsadą może na przestrzeni roku stać się gigantycznym hitem, o którym mówi się i pisze bez przerwy.

Dlatego nie zważając na popularność – zagłosujcie na najlepszy Waszym zdaniem serial, a tak naprawdę SEZON serialu, który Netflix zaprezentował w 2017 roku. Macie czas do północy 2 stycznia 2018 roku.

najlepszy serial netflixa 2017 sonda Fot. foto: screen ze strony antyradio.pl
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.