Netflix potwierdził, kiedy zobaczymy serial "Wiedźmin". Premiera jeszcze w roku 2019

Sergiusz Kurczuk
17.04.2019 09:36
Henry Cavill (Wiedźmin)|undefined Fot. materiały promocyjne

Fani Geralta z Rivii od dawna czekają na informację na temat daty premiery serialu "Wiedźmin". Serwis Netflix zdecydował się w końcu potwierdzić, kiedy zobaczymy tę oraz inne długo wyczekiwane produkcje.

Od momentu, w którym zapowiedziano, że platforma Netflix podejmie się pracy nad serialową adaptacją "Wiedźmina" Andrzeja Sapkowskiego, miliony fanów Białego Wilka z niecierpliwością czekały na bardziej szczegółowe informacje. Niestety twórcy są bardzo skąpi w kwestii dzielenia się tajemnicami dziejącymi się na planie zdjęciowym "Wiedźmina" i odkrywają je stopniowo.

Przeczytaj także

Przyszli widzowie serialu mają kolejny powód do radości. W sieci pojawiła się oficjalna informacja dotycząca daty premiery serialu. 

"Wiedźmin" na Netflix - kiedy premiera?

Do tej pory zaprezentowano jedynie Henry'ego Cavilla w tytułowej roli i potwierdzono pozostałych członków obsady serialu. Wszelkie materiały z planu zdjęciowego pochodzą z nieoficjalnych źródeł i nie wiadomo czy wszystkie są do końca wiarygodne. Przedstawiciele serwisu postanowili w końcu przerwać milczenie i potwierdzić, kiedy abonenci Netfliksa będą mogli zobaczyć przygody Geralta na małym ekranie.

Tak jak przewidywano, serial "Wiedźmin" trafi do bazy Netfliksa jeszcze w roku 2019. Jak donosi Deadline, stanie się to dopiero w ostatnim kwartale. To na razie jedyna data, jaką podano. Nie wiadomo więc, czy przygody Geralta zobaczymy w październiku, listopadzie czy grudniu. Do tej pory było słychać głosy, że debiut produkcji nastąpi w dwóch ostatnich miesiącach roku. Fanom pozostaje czekać.

"The Crown" sezon 3 - kiedy premiera? 

Informacje dotyczące "Wiedźmina" to nie jedyna nowość ze strony Netfliksa. Bardziej konkretna data premiery pojawiła się obok tytułu "The Crown", na którego 3. sezon widzowie czekają od grudnia 2017 roku. Kolejne losy rodziny królewskiej zobaczymy po 1 lipca 2019 roku. Nie zdradzono jednak czy premiera nastąpi właśnie w tym miesiącu, czy chodzi raczej o drugą połowę roku. Należy wziąć pod uwagę, że 4 lipca 2019 zadebiutuje 3. sezon "Stranger Things" - jednego z największych hitów Netfliksa, co sugeruje, że premiera "The Crown" nastąpi w późniejszym czasie.

To niejedyne produkcje Netfliksa, które zobaczymy w drugiej połowie roku. W bazie serwisu pojawią się między innymi 3. sezon "Trzynastu powodów", finał "Orange is the New Black", kontynuacja "Domu z papieru" oraz dwa długo wyczekiwane filmy - "Six Underground" Michaela Baya i "The Irishman" Martina Scorsese. 

>>Zobacz też: Top 7: Najlepsze oryginalne filmy na Netflix<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.