Niepokojące zapowiedzi 6. sezonu „American Horror Story”

Robert Skowronski
28.07.2016 12:30
Niepokojące zapowiedzi 6. sezonu „American Horror Story” Fot. kadr z wideo

Atmosfera wokół kolejnej porcji odcinków osnuta jest tajemnicą. Takie też są teasery 6. sezonu „American Horror Story” - zobaczcie jak wyglądają.

6. sezon, to i 6 krótkich zapowiedzi. Czy zwiastują one to wokół jakiego motywu będzie osnuta fabuła nowych odcinków „American Horror Story”? Ciężko powiedzieć, gdyż trudno wyciągnąć z nich jeden wspólny motyw. Może oprócz tego, że przywołują chorą atmosferę znaną z „Asylum” oraz wszechogarniający niepokój, który z kolei charakteryzuje już całą serię.

Na pierwszy ogień idzie teaser z kołyską, w której zamiast zabawek wiszą ostre przedmioty. Ukłon w stronę Romana Polańskiego i jego „Dziecka Rosemary”? To by potwierdzało pewną fanowską teorię, że nowe odcinki skupią się na demonicznej historii - w końcu liczba określająca, z którą serią mamy do czynienia zobowiązywałaby do pokazania diabolicznej opowieści.

Kolejne teasery to ukazanie rąk kryjących się pod schodami, chorych eksperymentów na ludziach, przerażającej rodziny o zachodzie słońca czy domu na pustkowiu, z którego wybrzmiewa dźwięk uruchamianej piły mechanicznej. Być może doczekamy się odniesień do kultowego dzieła Tobe'a Hoopera?

Zobaczcie sami zwiastuny 6. sezonu „American Horror Story”:

Ogłoszona już została data premiery nowych odcinków „American Horror Story” - zaczną one straszyć od 14 września 2016 roku. Fani serii pewnie będą zawiedzeni, że nie pojawi się w nich Jessica Lange, ale za to zobaczymy takie osoby, jak Finn Wittrock, Wes Bentley, Matt Bomer, Angela Bassett, Denis O’Hare, Kathy Bates i Sarah Paulson.

Teasery być może dają nam podpowiedź odnośnie nowych odcinków i to póki co musimy nam wystarczyć, gdyż twórcy wciąż milczą w sprawie szczegółów. Ryan Murphy wyznał jedynie, że branych pod uwagę było kilka koncepcji:

Ten serial od zawsze traktowałem jako operę. Pracujemy nad dwoma pomysłami jednocześnie, co dotychczas nam się nie zdarzało. Oba z nich mają swój charakter. Wydaje mi się jednak, że wiem który okaże się zwycięzcą. Zagłębiając się w wydarzenia z serialu zobaczymy, że to jedno uniwersum i każdy ze światów jest ze sobą powiązany. Wydaje mi się interesujące, że mieliśmy odcinek, w którym Sarah Paulson zagrała dwie ze swoich postaci w jednej osobie.

Jak Wam się podobają teasery 6. sezonu „American Horror Story”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.