"Orange Is the New Black" sezon 7.: Najważniejsze informacje [DATA PREMIERY, FABUŁA, ZWIASTUN]

Karolina Woźniak
23.05.2019 10:22
Orange Is the New Black sezon 7.|undefined Fot. : kadr z wideo

Premiera 7. sezonu "Orange Is the New Black" odbędzie się w lipcu. Przedstawiamy wam najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącej serii.

Dla fanów oryginalnych produkcji Netfliksa mamy bardzo dobrą, a zarazem smutną wiadomość. Dobra jest taka, że sezon "Orange Is the New Black" będzie mieć swoją premierę w lipcu 2019 roku. Na Instagramie pojawił się krótki zwiastun, który sprawia, że nie możemy się doczekać nadchodzącej serii. Niestety smutna wiadomość jest taka, że 7. sezon będzie tym ostatnim. Co tym razem przeżyją dziewczyny z Litchfield? Postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje.

"Orange Is the New Black" sezon 7.: o czym?

Co wydarzy się w 7. sezonie "Orange Is the New Black"? Ekipa serialu z pewnością przygotowała jakąś niespodziankę. W 6. sezonie dowiedzieliśmy się, że Piper zostanie zwolniona wcześniej. W najnowszej serii Kerman będzie starała się odnaleźć na wolności. Życie w Maxie będzie toczyć się dalej. Przyjaźń Taystee i Cindy zostanie wystawiona na próbę, a kuchnia Glorii zmierzą się z prawdą o źródłach zysku Polyconu. Co jeszcze czeka nas w 7. sezonie "Orange Is the New Black"? Wszystkiego dowiemy się w lipcu.

"Orange Is the New Black" sezon 7.: obsada

Kto wystąpi w najnowszym sezonie popularnego serialu? W lutym tego roku obsada "Orange Is the New Black" opublikowała filmik, na którym żegna się z fanami. Wtedy też zakończyły się zdjęcia do najnowszej produkcji, a dziewczyny najwyraźniej uznały, że to będzie świetna okazja do powiedzenia kilku słów do widzów. Zrobiły to za pomocą mediów społecznościowych.

Przeczytaj także

W najnowszym zwiastunie pojawiły się najważniejsze postaci: Uzo Aduba, Dascha Polanco, Danielle Brooks, Taylor Schilling, Natasha Lyonne, Kate Mulgrew, Adrienne C. Moore, Jackie Cruz i Diane Guerrero. Te aktorki z pewnością wystąpią w 7. sezonie "Orange Is the New Black". Podobno pojawią się także twarze, które poznaliśmy dopiero w 6. sezonie. 

"Orange Is the New Black" sezon 7.: kiedy premiera?

Premiera na Netflix odbędzie się 26 lipca 2019 roku, a na platformę od razu trafi cały sezon. Warto dodać, że pierwszy odcinek "Orange Is the New Black" także miał swoją premierę w lipcu.

Zobacz także: Serial "Orange Is the New Black" będzie kontynuowany w telewizji

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.