Netflix ogłosił koniec „Orange Is the New Black”. Dziewczyny z Litchfield żegnają się z fanami [WIDEO]

Natalia Hluzow
18.10.2018 10:14
Orange is the new black się kończy|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Nadchodzi koniec perypetii uwielbianych więźniarek z Litchfield. Piper i spółka powrócą w 7. sezonie, by na zawsze pożegnać się z fanami. Kiedy zobaczymy finałowe odcinki?

Po 6. sezonie „Orange Is the New Black”, w którym główne bohaterki zostały przeniesione do maksa, gdzie musiały na nowo zbudować sojusze i uporać się z nowymi wrogami, Netflix zdecydował, że zakończy serial na sezonie siódmym. Ogłoszenie pojawiło się 17 października 2018 na oficjalnym profilu „Orange Is the New Black” na Twitterze. O zakończeniu serialu poinformowały fanów jego gwiazdy we wzruszającym wideo.

„Orange Is the New Black” – pożegnalne wideo obsady

Aktorki wcielające się w Piper, Alex, Taystee, Cindy, Red, Lornę, Nicky, Dayę, Glorię, Doggett i Suzanne pojawiły się w specjalnym materiale wideo, w którym zdradzają, za czym najbardziej będą tęsknić po zakończeniu serialu, jednocześnie zapowiadając premierę finałowych odcinków „Orange Is the New Black”, które mają być satysfakcjonujące i niezapomniane.

UWAGA: To może doprowadzić Was do łez. Finałowy sezon, 2019.

Kiedy premiera 7. sezonu „Orange Is the New Black”?

Na razie Netflix podał jedynie rok premiery finałowego sezonu „Orange Is the New Black”, jednak biorąc pod uwagę poprzednie sezony serialu, ostatnich odcinków należy spodziewać się latem 2019.

„Orange Is the New Black” zadebiutował na platformie Netflix w 2013 roku jako jeden z pierwszych seriali oryginalnych serwisu. Pomimo kontrowersyjnej tematyki i nieznanej obsady, oparta na faktach opowieść o zróżnicowanej grupie osadzonych odsiadujących wyroki w więzieniu dla kobiet szybko zaskarbiła sobie miłość fanów na całym świecie. Produkcja została także doceniona przez krytyków. „Orange Is the New Black” był sześciokrotnie nominowany do Złotego Globu i otrzymał 4 statuetki Emmy – w tym za najlepszy dobór obsady w serialu dramatycznym. 

Wszystkie dotychczasowe sezony serialu są obecnie dostępne na platformie Netflix.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.