Pierwsze zdjęcia z serialu grozy Netfliksa „Nawiedzony dom na wzgórzu”

Sergiusz Kurczuk
28.08.2018 14:49
Pierwsze zdjęcia z serialu grozy Netfliksa „Nawiedzony dom na wzgórzu” Fot. materiały promocyjne

Już niedługo fani horrorów będą mogli śledzić losy bohaterów zamieszkujących najbardziej nawiedzony dom w USA. Na serwisie Netflix pojawi się adaptacja książki Shirley Jackson „Nawiedzony dom na wzgórzu”.

O serialu „Nawiedzony dom na wzgórzu” pisaliśmy już w roku 2017. W końcu twórcy podzielili się pierwszymi zdjęciami z horroru o duchach. Fabułę oparto na słynnej książce grozy autorstwa Shirley Jackson. Miłośnicy kina grozy mogli już obejrzeć kilka prób przeniesienia mrożącej krew w żyłach historii na język filmu. Informowaliśmy też, że reżyserią zajmie się Mike Flanagan, a w jednej z głównych ról wystąpi gwiazda „Sin City” i „The Watchmen”Carla Gugino. Jak prezentują się kadry z „Nawiedzonego domu na wzgórzu”?

„Nawiedzony dom na wzgórzu” - pierwsze zdjęcia z nowego serialu Netflix

Historia opowiada losy rodzeństwa, które zamieszkiwało najbardziej nawiedzony dom w kraju. Bohaterowie spotykają się po latach, do czego przyczynia się wspólna tragedia. Protagoniści nie tylko będą musieli zmierzyć się z duchami przeszłości, ale również z przerażającymi istotami zamieszkujące zakamarki tytułowego domu na wzgórzu. Twórcy zaprezentowali pierwsze fotosy z serialu. 

Chociaż serial Netfliksa będzie miał konwencję horroru, w rzeczywistości będzie skomplikowanym dramatem rodzinnym. Nic dziwnego, że za reżyserię i produkcję odpowiada Flanagan. Filmowiec stworzył już dla Netfliksa adaptację „Gry Geralda” Stephena Kinga. Film był utrzymany w podobnym tonie, a w główną bohaterkę również wcieliła się Carla Gugino. Oprócz niej pojawią się tacy aktorzy jak Michiel Huisman, Timothy Hutton, Elizabeth Reaser, Oliver Jackson-Cohen, Henry Thomas, Kate Siegel, Victoria Pedretti, Lulu Wilson, McKenna Grace, Paxton Singleton, Violet McGraw czy Julian Hilliard.

„Nawiedzony dom na wzgórzu” - kiedy premiera nowego serialu Netflix?

Produkcja będzie składała się z 10 odcinków. Niesamowitą historię zobaczymy już 12 października 2018 roku. „Nawiedzony dom na wzgórzu” pojawi się na platformie Netflix i w całości będzie dostępny dla wszystkich abonentów tego serwisu

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.