Pojawił się nowy zwiastun oraz data premiery drugiego sezonu „Westworld”

Kamil Kacperski
05.02.2018 10:39
Pojawił się nowy zwiastun oraz data premiery drugiego sezonu „Westworld” Fot. kadr z wideo

Pierwszy sezon serialu „Westworld” skończył się buntem robotów z parku rozrywki, które postanowiły zemścić się za lata upokorzeń serwowanych przez ludzi. Drugi sezon obiecuje, że rewolucja będzie krwawa.

Pierwszy zwiastun 2. sezonu „Westworld” zadebiutował na San Diego Comic-Con 2017. Wtedy twórcy obiecali tylko, że seria numer dwa zadebiutuje dopiero w 2018 roku. Od tego czasu byliśmy raczeni spotami HBO, fotosami z planu, czy rozmowami z aktorami i twórcami, którzy zapowiadali, że drugi sezon „Westworld” na pewno nie rozczaruje.

Pierwszy weekend lutego oznacza, że w Stanach Zjednoczonych odbywa się Super Bowl, a wraz z nim pojawiają się nowe zwiastuny filmów i seriali. W tym roku mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy spot „Solo: A Star Wars Story”, czy nowy teaser „Avengers: Infinity War”. HBO również skorzystało z okazji oraz widowni przekraczającej 100 milionów widzów i zaprezentowało nowy zwiastun drugiego sezonu „Westworld”:

„Westworld 2” - kiedy premiera?

Stacja zapowiedziała również, że premiera drugiego sezonu „Westworld” nastąpi 22 kwietnia 2018 roku. Okazuje się więc, że wypadek na planie serialu nie miał dużego wypływu na datę premiery. A co wydarzy się w drugim sezonie produkcji HBO? Powracają postaci znane z pierwszego sezonu, dowiedzieliśmy się również, że premierowy odcinek nowej serii zatytułowany jest „Journey into Night”. Serial będzie kontynuował wątek rozpoczęty pod koniec 1. sezonu, w którym roboty zamieszkujące park Westworld (czyli tak zwane „hosty”) zdały sobie sprawę, że ich świat jest tylko komercyjnym produktem, używanym przez ludzi, więc postanowiły się zbuntować przeciwko tyranii.

Oprócz tego, serial może pokazać też inne parki rozrywki filmy Delos, zwane Romanworld oraz Samurai World. Niestety nie dane nam było ich zobaczyć w udostępnionym zwiastunie. Premiera drugiego sezonu „Westworld” już 22 kwietnia 2018 roku na antenie stacji HBO. Za produkcje i scenariusz odpowiedzialni są Jonathan Nolan (brat Christophera, scenarzysta m.in. „Mrocznego Rycerza”) oraz Lisa Joy.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.