Powstanie 3. sezon „Fargo”

Robert Skowronski
24.11.2015 17:06
Powstanie 3. sezon „Fargo” Fot. materiały prasowe

Chyba nie powinno to nikogo dziwić biorąc pod uwagę popularność jaką cieszyły się poprzednie serie oraz uznanie poświadczone licznymi nagrodami. Kto będzie odpowiedzialny za kolejne odcinki?

Tę dobrą nowinę ogłosiła stacja FX, której szefowie są zachwyceni telewizyjną produkcją bazującą na pełnometrażowym filmie z 1996 roku w reżyserii braci Coen. Osobą odpowiedzialną za kolejne odcinki pozostanie niezmienne scenarzysta Noah Hawley, zaś Joel i Ethan Coenowie dalej będą występować w roli producentów.

„Fargo” do tej pory otrzymało Złote Globy za najlepszy miniserial lub film telewizyjny oraz za najlepszego aktora w miniserialu lub filmie telewizyjnym dla Billy'ego Boba Thorntona. Dzieło zdobyło też statuetki Emmy czy też od Amerykańskiej Gildii Producentów Filmowych.

Eric Schrier oraz Nick Grad z FX Networks i FX Productions nie kryją się ze swoją ekscytacją związaną z 3. sezonem:

Drugi rok „Fargo” jest niezwykłym osiągnięciem. To w połączeniu z mistrzostwem opowiada historii przez Noahę Hawley'a sprawia, że nie możemy się doczekać tego dokąd nas zabierze kolejny sezon serialu. Składamy podziękowania dla Noahy, Warrena, Joela i Ethana, Johna oraz naszych partnerów w MGM Television za to, że uczynili „Fargo” taką zapamiętywalną i satysfakcjonującą podróżą.

Stacja FX wiadomość o kontynuacji serialu umieściła też na swoim profilu na Facebooku:

Akcja drugiego sezonu rozgrywa się w 1979 roku, zaś głównym bohaterem jest Lou Solverson (w pierwszym sezonie grał go Keith Carradine, obecnie Patrick Wilson), policjant i wierny mąż. Wraz z teściem prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa, w które zamieszany jest lokalny gang oraz potężny syndykat przestępczy.

Czekacie na premierę trzeciego sezonu „Fargo”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.