Poznaliśmy obsadę "Swamp Thinga". Kiedy premiera serialu DC?

Kamil Kacperski
07.11.2018 14:24
Swamp Thing|undefined Fot. materiały prasowe DC Comics

DC Universe z dnia na dzień się powiększa - kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, kto zagra w serialu "Doom Patrol", a teraz poznaliśmy obsadę "Swamp Thinga".

W rolę Aleca Hollanda i jego zielonego alter ego wcielą się panowie Andy Bean oraz Derek Mears. Bean będzie grał ludzką wersję herosa, natomiast Mears podłoży głos i użyczy swojego ciała do przygotowania motion capture. Chyba, że twórcy postanowią przygotować praktyczny strój i mężczyzna będzie paradował po planie przebrany za roślinę. W końcu taki los spotkał Negative-Mana i Robotmana z Doom Patrol, których zobaczyć mogliśmy w 4. odcinku zaskakująco dobrego serialu "Titans". 

Dwójka bohaterów może również oznaczać, ze Swamp Thing będzie potrafił zmieniać swoje formy, a jego transformacja w stróża roślinności nie będzie permanentna. Istnieje jednak możliwość, że przeistoczenie się Aleca w Swamp Thinga nastąpi w końcowych odcinkach 1. sezonu.  

andy-bean-it-chapter-two Fot. foto: Andy Bean/ kadr z wideo
derek-mears Fot. foto: Derek Mears/ materiały prasowe

Kto zagra Swamp Thinga?

Partnerką Beana i Mearsa będzie Crystal Reed, która wcieli się w Abby Arcane, kochankę Aleca Hollanda. Kobieta zakochuje się w mężczyźnie niemalże od pierwszego wejrzenia i pozostaje mu wierna nawet po tym, gdy ten transformuje się w Swamp Thinga. Na ekranie będą im jeszcze towarzyszyli Virgina Madsen, Jennifer Beals oraz Will Patton.

crystal-reed-talks-teen-wolf-phenomen-13 Fot. foto: Crystal Reed/ kadr z wideo

DC opublikowało również sylwetki głównych bohaterów:

Pełen pasji biolog Alec Holland staje się ofiarą lokalnego konfliktu. Mężczyzna odkrywa, że tajemnicza choroba, która opanowała miasteczko, może być związana z jego pracą na okolicznych bagnach. Holland popada w konflikt z mrocznymi siłami, z którego wyłania się jako elementarny bohater zwany Swamp Thingiem.Wynurzając się z bagien ze swoją nową, potworną fizjonomią i dziwnymi mocami, które pozwalają mu na kontrolowanie roślinności, Alec Holland ma problemy, by pamiętać o swoim człowieczeństwie. Kiedy owe mroczne siły zaczynają opanowywać miasteczko Marais, Swamp Thing musi pogodzić się z tym, kim się stał, by obronić jego mieszkańców, a także ekosystem naszego świata.

Kiedy premiera "Swamp Thinga"?

O serialu kilka słów napisał James Wan, reżyser "Aquamana". Mężczyzna jest jednym z producentów "Swamp Thinga":

Spodziewajcie się: nastrojowości, gotyckiego romansu, zagadek i bagiennych potworów.

Na razie nie znamy dokładnej daty premiery "Swamp Thinga", ale DC Universe zapowiedziało, że serial zadebiutuje jeszcze w 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.