Premiera „Twin Peaks” w 2017 roku?

Robert Skowronski
04.11.2015 15:37
Premiera „Twin Peaks” w 2017 roku? Fot. kadr z wideo

Miało być wcześniej, a będzie później. Data premiery nowego sezonu „Twin Peaks” została opóźniona.

Zarówno David Lynch, jak i przedstawiciele stacji Showtime, która wyemituje serial, zapowiadali, że fani serii będą mogli wrócić do tytułowego miasteczka po 25 latach przerwy, czyli w 2016 roku. Niestety, ale wszystko się opóźni o kolejne 12 miesięcy.

Powód? Reżyser ma po prostu dostać więcej czasu na dopieszczenie kolejnych odcinków, których kręcenie ruszyło już we wrześniu 2015. Prawdopodobnie powstaje 18 epizodów nowego „Twin Peaks”. Przyjęto strategię realizacji serialu jako długiego filmu, który dopiero zostanie pocięty na odcinki.

Wraz z przesunięciem daty premiery serialu nieaktualny staje się dotychczasowy zwiastun produkcji. Jednak to w dalszym ciągu on stanowi zapowiedź kultowej serii o rozwikłaniu tajemnicy śmierci Laury Palmer:

Poznaliśmy aktorów, którzy zadebiutują w serialu Lyncha, są to: Jennifer Jason Leigh, Robert Knepper, Balthazar Getty i Amanda Seyfried. W dalszym ciągu nie potwierdzono jednak kto ze starej obsady znajdzie się w „Twin Peaks”. Wiemy tylko o Kyle'u MacLachlanie, który ponownie stanie się na ekranie agentem Dalem Cooperem. David Nevins, przedstawiciel Showtime, uspokaja w tej kwestii fanów:

Powinniście być optymistyczni. Ludzie, których chcecie z powrotem tam będą. Spodziewajcie się też kilku niespodzianek. „Twin Peaks” jest naszym dużym priorytetem.

Czekacie na premierę „Twin Peaks”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.