„Przyjaciele” wracają na dwie godziny

Aleksandra Degórska
15.01.2016 18:39
„Przyjaciele” wracają na dwie godziny Fot. ons.pl

Fani kultowego serialu znowu obejrzą swoich ulubionych bohaterów. Kiedy zobaczymy słynną paczkę w akcji?

Po wielu latach czekania w końcu nadeszła ta chwila - popularny serial powróci do telewizji, choć tylko na jeden dzień. Już 21 lutego 2016 roku ukaże się specjalny 2-godzinny odcinek „Przyjaciół” na kanale NBC, czyli tam, gdzie przez 10 lat pokazywane były przygody szóstki bohaterów.

Epizod będzie hołdem złożonym legendarnemu 75-letniemu reżyserowi Jamesowi Burrowsowi, który nagrał 15 odcinków pierwszego sezonu „Przyjaciół”. Stworzył on również takie seriale, jak „Teoria wielkiego podrywu”, „Zdrówko” czy „Skrzydła” i w sumie nagrał 1 000 odcinków różnych tasiemców.

Za reżyserię najnowszego epizodu odpowiedzialny jest Sean Hayes. Jeszcze jakiś czas temu prezes NBC, Robert Greenblatt, zdradził, że ciężko będzie zebrać wszystkich aktorów na planie filmowym:

Mamy nadzieję, że cała szóstka będzie w tym samym pokoju w tym samym czasie. Nie wiem, czy dokonamy tego logistycznie.

Jak się okazało, w odcinku zobaczymy Matta LeBlanca, Lise Kudrow, Jennifer Aniston, Davida Schwimmera oraz Courteney Cox. Niestety Matthew Perry nie pojawi się w mieszkaniu przyjaciół, choć możliwe, że podrzuci jakieś nagranie, które zostanie wykorzystane w odcinku.

Matt Le Blanc krótko podsumował to wydarzenie, pisząc na Twitterze, że będzie to po prostu dobra zabawa:

Taka wiadomość spowodowała, że wielu fanów dosłownie oszalało z radości:

Na przestrzeni lat odbyło się wiele „mini powrotów” najpopularniejszych przyjaciół, jak chociażby w serialu komediowym „Go On”, gdzie razem pojawili się Cox oraz Perry. Zresztą w 2014 roku w programie „Jimmy Kimmel Live” Aniston, Kudrow oraz Cox znowu spotkali się w kuchni odgrywając zabawną scenę:

Serial „Przyjaciele” wystartował w 1994 roku, doczekał się 10 sezonów, licznych nagród i był emitowany w 100 krajach. Ostatni odcinek pojawił się w 2004 roku. Serial ma oddanych fanów na całym świecie. Polscy wielbiciele przygód słynnej paczki stworzyli kawiarnię w Toruniu, która przypomina tę z serialu, zaś kolejna ma pojawić się w Warszawie.

Obejrzycie nowy odcinek „Przyjaciół”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.