Sebastian Stan był na przesłuchaniu do „Wiedźmina” Netfliksa

Kamil Kacperski
07.08.2018 10:48
Sebastian Stan|undefined Fot. Invision/link

Aktor znany najbardziej z występów w MCU jako Zimowy Żołnierz, podobno wziął udział w przesłuchaniu do roli gościnnej w produkcji na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego.

Proces castingów do „Wiedźmina” jest zaskakująco „dziurawy” - jeszcze w lipcu 2018 roku otrzymaliśmy 3 różne filmiki z przesłuchań do roli Yennefer, w których wystąpiły Clark Backo, Katie Keight oraz Belçim Bilgin Erdogan. Natomiast na początku sierpnia dowiadujemy się, że w castingach do roli gościnnej w serialu Netfliksa wziął udział Sebastian Stan, przybrany syn Marka Hamilla i aktor znany z roli Zimowego Żołnierza w MCU.

Wiadomość o tym pochodzi z Reddita i nie została podparta twardymi dowodami, takimi jak chociażby wideo z przesłuchania, które widzieliśmy w przypadku poprzednich przecieków. Oryginalny post twierdzi, że Stan miałby wystąpić w roli gościnnej, zatem na pewno nie zagra Geralta. A szkoda, bo mógłby pasować do białowłosego łowcy potworów.

Sebastian Stan w Wiedźminie Netfliksa?

Jeżeli zatem nie wcieli się w Białego Wilka (tego prawdziwego, nie z filmów i komiksów Marvela), to w jakiej roli mógłby się pojawić Sebastian Stan? Cóż, występ gościnny sugeruje, że raczej nie będzie Jaskrem. Może Borchem zmieniającym się w smoka? Albo cesarzem Nilfgaardu, zwanym potocznie Jeżem z opowiadania „Kwestia ceny”? Może wcieli się w Nivellena i wystąpi w odcinku, który będzie adaptacją „Ziarna prawdy”?

Kto wie, może wcieli się w któregoś z elfów, którzy pojawili się w sadze o wiedźminie? Albo czarodziej Istredd, który jest kochankiem Yennefer pojawiającym się w „Okruchu lodu”? Możliwości jest naprawdę wiele, zatem naprawdę trudno jest wybrać jeden, pewny typ. Sebastian Stan jest na tyle utalentowanym aktorem z charakterystyczną urodą, że sprawdziłby się we wszystkich wymienionych rolach. Trzeba jednak pamiętać, że może to być jedynie wyssana z palca plotka.

Wiedźmin - kiedy premiera?

Zdjęcia do „Wiedźmina” ruszą późną jesienią 2018 roku, więc pewnie do tego czasu poznamy również obsadę produkcji. Premiera prawdopodobnie odbędzie się w 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.