"Sex Education": zobaczcie, jak aktorzy próbują wymówić słowo "siusiak" i "cipka"

Kamil Kacperski
24.01.2019 10:24
Sex Education|undefined Fot. kadr z wideo

Netflix ruszył z ciekawą kampanią promocyjną, która ma na celu popularyzację w Polsce serialu "Sex Education". W związku z tym, firma wypuściła nową reklamę, w której wzięli udział członkowie obsady show Netfliksa.

Seks - właśnie ten temat jest głównym wątkiem, wokół którego kręcą się losy bohaterów "Sex Education". W nowej produkcji Netfliksa poznajemy nieśmiałego Otisa (Asa Butterfield), którego matka (Gillian Anderson) zajmuje się seksterapią. Chłopak ma więc dużą wiedzę w zakresie edukacji seksualnej. Jego koleżanka ze szkoły o imieniu Meave (Emma Mackey) wpada na pomysł, żeby Otis wykorzystał swoje zaplecze do kształcenia w dziedzinie życia intymnego koleżanki i kolegów z liceum Moordale High. 

Netflix postanowił promować serial w naszym kraju na wiele ciekawych sposobów - przed premierą "Sex Education" pojawiły się filmiki z Anją Rubik, która miała uczyć Polaków tytułowej "edukacji seksualnej". Okazało się jednak, że to za mało, więc spece od marketingu postanowili nakręcić wideo z członkami obsady "Sex Education", którzy starają się wymówić polskie słowa związane z seksem, a następnie próbują zgadnąć, co one oznaczają.

Sex Education - gwiazdy mówią po polsku

W reklamie udział wzięła Emma Mackey (Meave), a także Tanya Reynolds (Lily) oraz Kedar Williams-Stirling (Jackson). Aktorzy starają się poprawnie wymówić słowa "siusiak", "jaja", "cipka" oraz "bzykać". Zobaczcie, jak im idzie:

Nie jest to jedyny polski akcent w kampaniach promocyjnych zagranicznych seriali Netfliksa - przed premierą 6. sezonu "Orange Is The New Black" do sieci trafiła reklama, w której sama Magda Gessler oceniała jedzenie podawane przez więzienne kucharki. 

Serial "Sex Education" trafił na Netfliksa 11 stycznia 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.