Stephen Amell ogłosił, że w serialach CW pojawią się Batwoman oraz miasto Gotham

Kamil Kacperski
18.05.2018 12:07
Batwoman|undefined Fot. materiały prasowe

Aktor wcielający się w tytułowego herosa w serialu „Arrow” zapowiedział, że podczas następnego crossoveru między produkcjami CW, superbohaterowie odwiedzą Gotham i spotkają się z członkini „nietoperzej rodziny”.

Podczas odbywającej się 17 maja 2018 roku prezentacji Upfronts, stacja CW ogłosiła swoje plany na przyszłe sezony swoich superbohaterskich seriali. Wśród nich pojawiła się bardzo ciekawa informacja na temat emitowanych co roku crossoverów między „Arrowem”, „Flashem”, „Supergirl” oraz „Legends of Tomorrow” - w przyszłym sezonie pojawi się w nich Batwoman oraz miasto Gotham.

Informacje ze sceny ogłosił Stephen Amell, który wciela się w Green Arrowa w serialu „Arrow”. Sytuację skomentował również szef stacji CW, Mark Pedowitz, który potwierdził, że będzie to telewizyjny debiut postaci należącej do rodziny Batmana. Panowie potwierdzili również, że fabuła crossoveru poprowadzi herosów właśnie do siedliska Mrocznego Rycerza, czyli Gotham, w którym (na ich szczęście) spotkają właśnie Kate Kane, a nie samego Batmana. Znając życie Zamaskowany Krzyżowiec raczej nie byłby zachwycony, gdyby dowiedział się, że po jego mieście panoszą się inni herosi.

Batwoman i Gotham w serialach Arrow, Flash, Supergirl i Legends of Tomorrow

Jest to niewątpliwie dobra wiadomość nie tylko dla samych fanów seriali CW, ale również dla reszty wielbicieli herosów od DC. Oznacza to, że mimo kilku lat na karku, twórcy Arrowverse wciąż chcą rozwijać swoje produkcje i rozbudowywać ich mitologię, dodając kolejne postaci znane z kart komiksów. Kto wie, może po debiucie Batwoman następny w kolejce będzie sam Batman? Szanse są nikłe, żeby nie powiedzieć zerowe, ale pomarzyć zawsze można.

Niestety nie wiemy, w jaki sposób pojawi się Kate Kane, ani dlaczego herosi odwiedzą Gotham. Możemy za to pospekulować, co się stanie już po debiucie postaci w crossoverze między „Arrowem”, „Flashem” i resztą produkcji. Być może występ Batwoman będzie niejako zwiastunem jej solowego serialu? Istnieje również możliwość, że „Kobieta-nietoperz” dołączy do składu „Legends of Tomorrow” i pomoże Constantine'owi i spółce w rozwiązywaniu ich problemów.

Kiedy będą nowe odcinki seriali CW?

Tego dowiemy się dopiero za kilka miesięcy, kiedy wszystkie seriale powrócą z nowymi sezonami. Emisja kolejnych serii „Arrowa”, „Flasha”, „Supergirl” i „Legends of Tomorrow” ruszy najprawdopodobniej na początku października 2018 roku, tak jak w przypadku poprzednich sezonów produkcji CW. Nie wiemy jednak, kiedy pojawi się w nich Batwoman.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.